Aktualizacje dotyczące festiwalu Hip Hop KempDo festiwalu Hip Hop Kemp 2010 pozostało już tylko dwa tygodnie. Pora na najświeższe wiadomości dotyczące wszystkiego, co związane z tym wydarzeniem.

Na początku kilka słów o trwających konkursach związanych z HHK. Pierwszy etap konkursu na projekt kempowych koszulek, organizowanego przez Agencję Joytown wspólnie z Chillin’ Clothes, dobiegł końca. Teraz czas ocenić wybrane projekty. Na stronie Hip Hop Kemp zostały umieszczone nadesłane propozycje, na które można oddawać głosy w specjalnie przygotowanej sondzie (głosowanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników HipHopKemp.pl). Na Wasze głosy Agencja Joytown czeka do 9 sierpnia.

W kolejnym kempowym konkursie, tym razem organizowanym przez serwis Kultura Online do wygrania jest bilet na ten festiwal. Wejściówkę wygra osoba, która prześle e-mailem najbardziej błyskotliwą i zwięzłą wypowiedź, reklamującą czeski festiwal. Liczą się i teksty i pliki audio/wideo. Na Wasze prace Kultura Online czeka do 11 sierpnia. E-maile należy nadsyłać na adres konkurs[at]kulturaonline.pl, z dopiskiem: HIP HOP KEMP KONKURS.

Agencja Joytown potwierdziła wszystkie trasy przejazdu tegorocznych Kempobusów. Ruszy ich co najmniej 5, z 15 miast, a co za tym idzie, ponownie będzie to największy zorganizowany wyjazd na zagraniczną imprezę muzyczną. Ostatecznie, Kempobusy zabiorą hip hopowych fanów z następujących miast: Białegos­toku, Gdańska, Gor­zowa Wielkopol­skiego, Katowic, Krakowa, Leg­nicy, Łodzi, Opola, Poz­na­nia, Rzes­zowa, Szczecina, Toru­nia, Warszawy, Wrocławia oraz Zielonej Góry.

Szczegółowe informacje dotyczące miejsc i godzin zbiórek w poszczególnych miastach, zostaną przekazane 11 sierpnia. Wciąż pozostają wolne miejsca (na wszystkich trasach) i nadal jest możliwe składanie zamówień za pośrednictwem formularza umieszczonego na stronie Hip Hop Kemp.