Breez Evahflowin - As He Goes On...W dzisiejszych produkcjach hip hopowych często brakuje mi prawdziwego Emcee, rapera z krwi i kości, który posiada niekwestionowane umiejętności. Jeżeli również oczekujecie czegoś więcej niż oklepane muzyczne standardy i rozwiązania rodem z „tych seriali na Polsacie”, to godnym polecenia jest kolejny album Breeza Evahflowina„As He Goes On…”.

Breez Evahflowin jest jednym z najbardziej niedocenionych raperów na amerykańskiej scenie hip hopowej. Od pozostałych artystów, którym również przypina się tą etykietę, wyróżnia jego fakt, iż naprawdę nie są to bezpodstawne określenia krążące w sieci internetowej. Enrique DaSilva posiada wszystko, co znamionuje wielkiego Emcee – flow, oddanie korzeniom, poziom tekstów, charyzmę, mądrość (kolejność nieprzypadkowa). Od debiutanckiej 12″ Breeza zatytułowanej „Forsaken” (obiekt pożądania wielu kolekcjonerów płyt) minęło już 14 lat. Od tego czasu Da Silver przeistoczył się z typowego battle rapera w dojrzałego artystę, który za odbiorców swojej twórczości uważa w przeważającej mierze 30-latków, aniżeli osoby dopiero co poznające kulturę hip hopową. Wydawałoby się, że jest naturalna kolej rzeczy, ale jeżeli spojrzymy na doświadczonych raperów, to większość z nich od dawna tkwi w miejscu (koronny przykład – KRS-One).

Poprzedni album Breeza Evahflowina, „Breez Treez Dreez” zebrał pochlebne recenzje, trafiając do określonej niszy słuchaczy. „As He Goes On…” zapowiadane jest jako kontynuacja drogi obranej przez pana DaSilvę na poprzednich longplayach. 38-latek przygotował płytę skierowaną do dojrzałych ludzi, którzy od dawna wspierali jego działalność. Wśród gości pojawiających się na produkcji warto wymienić przyjaciela Breeza, Roba Swifta, Homeboya Sandmana, Infinito 2017 i Immortal Technique’a (w remiksie „Land Of The Gun”). Oficjalna data premiery materiału to 12 października b.r. Album ukaże się na rynku płytowi pod skrzydłami Domination Recordings (w wersji CD i digital).

Trailer prezentujący sporą część materiału z „As He Goes On…” zostaje zamieszczony poniżej. Pozostaje mieć nadzieję, że to nie będzie ostatni album w karierze tego utalentowanego artysty.

Tracklista

 1. Ageless feat. Dirt E. Dutch
 2. Sound of My Life feat. Paulie Ethnic
 3. As He Goes On feat. L.I.F.E. Long, Kid Lucky
 4. Wind
 5. The Best feat. Core Rhythm, Infinito 2017, Freestyle, Rabi Darkside, Homeboy Sandman, Atari Blitzkrieg, Agent 23, Dacapo
 6. Cornerstone
 7. Wanted You
 8. Uplift feat. Rob Swift
 9. 30 Minutes feat. Ria Mate
 10. Pay 2 Live feat. Shonuff
 11. Now
 12. Sacrifice
 13. Dream feat. Rob Swift
 14. Land of the Gun feat. Immortal Technique
 15. One Mo Round