CatBite Breakdance Battle VI - 2 vs 2: Great 8Druga połowa stycznia zazwyczaj zwiastuje okres wytężonej pracy dla studentów i obfituje w bale studniówkowe. Pod koniec pierwszego miesiąca w roku znalazło się również miejsce na kolejną odsłonę z cyklu CatBite Breakdance Battle, która po dwóch miesiącach powraca do białostockiego klubu Kontakt.

28 stycznia 2011 roku, klub Kontakt ul. Legionowa 14/16, Białystok
CatBite Breakdance Battle VI – 2 vs 2: Great 8

Wejście:
5 zł
Start:
godz. 20:00
DJ: EsDwa (WieszOCoChodzi / Alco.dudes)
Prowadzenie: Franz (Freakish Style / WieszOCoChodzi)
Jury: obsada ekip WHSB, Fair Play Crew, Freakish Style i gość specjalny.

CatBite wpisało się już w kalendarz lokalnych imprez odbywających się w Białymstoku. W porównaniu do poprzednich edycji imprezy, organizatorzy wprowadzili zmiany odnośnie formuły przebiegu eventu. CatBite Breakdance Battle VI odbędzie się systemie walk 2 vs 2. Do części bboyowej zostały zaproszone następujące ekipy: Freakish Style, OCB, Szersza Akcja, Cookies Crew, Bangers, Mocher Pikata, Szersza Akcja 2, Kev + niespodzianka). Natomiast w rywalizacji w kategorii new age/new style zobaczymy przedstawicieli Koloru, FP2, Stypedystów oraz młodych tancerzy z innych ekip. Oprawą muzyczną zajmie się jak zwykle EsDwa (WieszOCoChodzi / Alco.dudes), a imprezę poprowadzi Franz (Freakish Style / WieszOCoChodzi). Zwycięzcy zawodów otrzymają nagrodę w wysokości 100 zł.

Przed czwartkową imprezą warto sobie przypomnieć, jak wyglądało pierwsze wydanie CatBite Breakdance Battle w klubie Kontakt. W związku z tym odsyłam do fotorelacji z poprzedniego contestu, za którą odpowiada Piotr Skowroński.