CatBite VIII: 2 vs 2 MashupCatBite Breakdance Battle w zgrabny sposób wpisało się do kalendarza cyklicznych imprez tanecznych odbywających się w Białymstoku. Już na najbliższy czwartek 7 kwietnia b.r. zaplanowano kolejną edycję tego wydarzenia, która w porównaniu do poprzednich edycji w klubie Kontakt różni się pewnymi szczegółami. Poniżej dokładne info o ósmej odsłonie eventu.

7 kwietnia 2011 roku, klub MAD, ul. Legionowa 3/1 Białystok
CatBite VIII: 2 vs 2 Mashup
Wejście: 5 zł
Start:
godz. 21:30
DJ: EsDwa (WieszOCoChodzi / Alco.dudes)
Prowadzenie: Franz (Freakish Style / WieszOCoChodzi)
Zgłoszenia: catbitebattle[at]gmail.com

CatBite z założenia miał być zawodami dla młodego pokolenia białostockich bboyi i przy tej edycji organizatorzy kładą nacisk właśnie na nich, blokując tym samym dostęp starszym wyjadaczom. Taki eksperyment, przy okazji starań o różnicowanie każdej z edycji.

Tym razem organizatorzy imprezy powracają do walk w systemie 2 vs 2. W tym miejscu pojawia się nowość, czyli mash-up, polegający na utworzeniu „mieszanych” dwójek (nastąpi losowanie rozstawienia zawodników, zgłoszenia przyjmowane są pojedynczo). Wprowadzony został też limit 16 zawodników, o zgłoszeniu których decyduje data nadesłania wiadomości przez zainteresowanych tancerzy na adres e-mailowy catbitebattle[at]gmail.com.

Kolejne novum pojawia się przy miejscu organizacji CatBite VIII. Ostatnie części tego cyklu imprez odbywały się w klubie Kontakt przy ul. Legionowej 14/16. Natomiast nadchodzący czwartkowy event, podczas którego co poniektórzy postarają się o solidne drapanie parkietu, zostanie ulokowany dosłownie za miedzą Kontaktu, w klubie MAD (ul. Legionowa 3/1).

Niezmienni pozostają prowadzący wydarzenia – za muzykę na CatBite VIII odpowiadać będzie EsDwa, a wodzirejem imprezy zostanie jak zwykle Franz.

CatBite VIII: 2 vs 2 Mashup znajdziecie także na Facebooku, gdzie została zamieszczona także wstępna lista uczestników tej edycji imprezy.