U Call That Love - Sounds Across the GlobeW dniu dzisiejszym U Call That Love stawia kolejny krok w swoim dalszym rozwoju. Już wcześniej sygnalizowałem, że serwis muzyczny powstały we wrześniu 2008 roku będzie sukcesywnie rozszerzał swoją działalność, wkraczając przy tym na różne płaszczyzny i przynosząc przy tym nową jakość. Po wcześniejszych podchodach, przyszła kolej na następny etap w życiu UCTL – premierową składankę sygnowaną przez naszą stronę. „Sounds Across the Globe” to pierwszy kompilacyjny album, który ukazuje się dzięki inicjatywie U Call That Love.

Główny cel tego wydawnictwa, to dalsza promocja zaprzyjaźnionych z naszym serwisem artystów i wytwórni płytowych. Wszyscy wykonawcy, których nagrania znalazły się na trackliście płyty należą do naszych dobrych znajomych czy wręcz przyjaciół. Dzięki temu można mówić o składance w kategoriach rodzinnego projektu. Nagrania na „Sounds Across the Globe” pochodzą od twórców z różnych stron świata. Najliczniej reprezentowane są Stany Zjednoczone (Customary, Maverick, The Audible Doctor, maticulous, King I Divine, Pseudo Slang, Exact Change Project, Arcka, Keith Science, Parallel Thought i Praverb the Wyse), ale nie brakuje również przedstawicieli innych krajów. Nie brakuje na albumie Polaków (DJ Czarny & Tas oraz foka), Kanadyjczyków (Souls Rest i Piece of Mind), Australijczyków (Nix, olywok i P.R). Znalazło się też miejsce dla rodzynków z innych państw – The Boomjacks (Finlandia), Pawcuta (Niemcy), Concepta (Nowa Zelandia), Moodsa (Holandia) oraz Jaze Baqtiego (Francja).

U Call That Love pragnie podziękować wszystkim artystom za ich hojność i współpracę oraz pozostałym osobom, które uczestniczyły w tym projekcie. To jest naprawdę wspaniałe, że możemy pokazać klasową muzykę pochodzącą od artystów z całego świata. Każdą osobę zaangażowaną w „Sounds Across the Globe” traktujemy jako naszego przyjaciela. Docenimy każdy rodzaj wsparcia i feedbacku napływającego od Was. Proszę też odnotować, że to jest pierwszy krok nowego ruchu towarzyszącego działalności UCTL. – Witalij, założyciel, CEO & redaktor naczelny U Call That Love

U Call That Love - Sounds Across the Globe back coverSpecjalne podziękowania za pomoc przy powstaniu płyty dla Concepta, Agnieszki Basłyk oraz stron muzycznych TheTika.com, The Hip Hop Speakeasy i Remix Wolę.

Booklet wykonany do kompilacji zawierający dodatkowe informacje o albumie i artystach znajdziecie pod tym linkiem oraz poniżej. Wszystkie elementy graficzne (okładki i booklet) przygotował Concept.

„Sounds Across the Globe” znajdziecie na Bandcampie. Projekt jest dostępny do pobrania w formie „buy now – name your price”. Kompilację można pobrać za darmo i/lub przy okazji przekazać darowiznę na rzecz U Call That Love. Każde wsparcie od osób przysłuży się do dalszej działalności serwisu, za co z góry dziękuję. Do każdego pobrania płyty dołączany jest również 5-stronicowy booklet rozszerzający niniejsze wydawnictwo.

DOWNLOAD U Call That Love – „Sounds Across the Globe” (MP3 320kbps format)

Tracklista

 1. The Boomjacks – Pilvet
 2. Nix – Encore feat. Percee P
 3. Customary – Still Yours
 4. Pawcut – Walk on by
 5. Souls Rest – Small Triumph
 6. Maverick – The Rise and the Fall
 7. Concept – With You
 8. The Audible Doctor – Get ‚Em feat. Guilty Simpson
 9. maticulous – Wind feat. Black Sun & Hubbs
 10. King I Divine – SSS (Scattered Sun Showers)
 11. Moods – Mr. Clean
 12. Pseudo Slang – Till It Ends (prod. Rawhead)
 13. Exact Change Project – Keep It Jazzy
 14. P.R – Next Destination
 15. Piece Of Mind – Rhyme Training feat. Abdominal (Remix)
 16. Arcka – Just Another Day
 17. Kool Keith  – Stuck In The Past (prod. Keith Science)
 18. olywok – Don’t Matter
 19. Parallel Thought – Mad iLL
 20. DJ Czarny & Tas – Too Close
 21. Praverb the Wyse – The Social Network feat. DJ Grazzhoppa
 22. foka – Knew You Was Fake
 23. Jaze Baqti – Escape