Snowgoons - Black LugerDarmowe projekty muzyczne są popularne na całym świecie, więc pomyślałem, że wypadałoby pod koniec 2009 roku podzielić się z sympatykami UCTL jednym niedawno wydanym albumem. Wydawnictwem płytowym, o którym tutaj będzie mowa jest kompilacja „Black Luger” autorstwa niemieckich producentów, Snowgoons.

Z początkiem poprzedniego roku niemieckie trio producencko/DJ-skie, Snowgoons ogłosiło hasło „2009 The Year Of The Goon!”. Przez wszystkie minione miesiące DJ Illegal, DJ Waxwork i Det dobitnie potwierdzili to, prezentując słuchaczom przede wszystkim albumy – „A Fist In The Thought” nagrany wspólnie z Savage Brothers i Lordem Lhusem, „Snowgoons Instrumentals” oraz „Trojan Horse”, będący ich trzecim producenckim longplayem. Po drodze pojawił się także mixtape „German Snow” stanowiący kompilację tracków crew z udziałem niemieckich artystów. Ponadto, Snowgoons pojawili się na wielu produkcjach swoich bliższych i dalszych przyjaciół – m.in. „Graveyard Shift” Randam Lucka, „Stray Bullets Sick Jackena”, czy „Jaguar Paw” Godilli. Jeżeli dołożymy do tego mnóstwo koncertów zagranych w różnych kolaboracjach z innymi wykonawcami wzdłuż i wszerz Starego Kontynentu oraz mini-tour odbyty w Stanach Zjednoczonych, to będziemy mieli pełny obraz dokonań Niemców w 2009 roku. Okazuje się jednak, że to nie koniec tegorocznych niespodzianek.

13 grudnia odbyła się premiera płyty „Black Luger”, który został udostępniony całkowicie za darmo. Na albumie znajdują się remixy tracków z poprzednich wydawnictw płytowych Snowgoons oraz niepublikowana wcześniej nigdzie indziej wersja „The Curse” ze zwrotką Chiefa Kamachiego. Ponadto na płycie usłyszymy m.in. Outerspace, ILL Billa, Apathy’ego, Edo G., Sick Jackena, Pacewona, Seana Price’a, Jus Allaha, Reef the Lost Cauze’a, Smif-N-Wessun.

Poniżej znajduje się trailer „Black Luger” oraz link do darmowego pobrania płyty. Album został również umieszczony do darmowego odsłuchu na Bandcampie.

DOWNLOAD Snowgoons – „Black Luger”

Tracklista

 1. Who (Luger Remix) feat. Outerspace
 2. Black Snow (Luger Remix) feat. ILL Bill & Apathy
 3. Nothin You Say (Luger Remix) feat. Edo G.
 4. Sick Life (Luger Remix) feat. Sick Jacken & Cynic
 5. Casualties Of War (Luger Remix) feat. Smif-N-Wessun & Respect
 6. The Hatred (Luger Remix) feat. Slaine, Singapore Kane & Lord Lhus
 7. Gunz (Luger Remix) feat. Sean Price & Jus Allah
 8. This Is Where The Fun Stops (Luger Remix) feat. Reef The Lost Cauze
 9. Lost (Luger Remix) feat. Block McCloud, Respect & Doap Nixon
 10. Avalanche Warning (Luger Remix) feat. Pacewon, Adlib & Nervous Wreck
 11. The Curse (Exclusive Ruffmix) feat. JuJu Mob (Chief Kamachi, Charon Don & Reef The Lost Cauze)