DJ Shadow po raz pierwszy w Polsce2010 rok upływa pod znakiem wielu interesujących wydarzeń kulturalnych. Niewątpliwie jednym z najciekawiej zapowiadających się eventów jest występ legendarnego DJ’a Shadowa w Gdańsku.

DJ Shadow jest jednym z najbardziej cenionych na całym świecie turntablistów, producentów muzycznych i muzyków. Wydany przez niego w 1996 roku album „Endtroducing” uważany jest przez wielu ekspertów za najlepszą płytę w historii muzyki. O jego zasługach dla rozwoju trip hopu i instrumentalnego hip hopu są niepodważalne. Josh Davis przez wszystkie lata swojej muzycznej kariery uczestniczył w wielu projektach (m.in. U.N.K.L.E., The Quannum Collective). 24 lipca b.r. DJ Shadow pojawi się na jedynym występie w Polsce w gdańskim klubie Centrum Stocznia Gdańska.

Poniżej krótka wypowiedź Josha Davisa odnośnie zbliżającej się jego europejskiej trasy koncertowej:

Jestem podekscytowany tą trasą z kilku powodów – nowego, premierowego materiału, który będę prezentował, choć nie zabraknie też i starego, wizualizacji przygotowanych na tę trasę, a także z powodu miejsc które odwiedzę, szczególnie z miejsc odwiedzanych pierwszy raz. Zawsze zależało mi, by każdy koncert wypadł jak najlepiej i mam nadzieję, że fani docenią moje starania. Podróżowanie po świecie, poznawanie nowych ludzi, wymiana myśli, muzyki… o to właśnie chodzi w życiu!

Bilety na to wydarzenie dostępne będą od 31 maja.
Ceny biletów: I pula 69zł, II pula 85zł, VIP 120zł.
Uwaga: ilość biletów jest ograniczona.
Bilet VIP (120zł) – osobne wejście, osobny bar, miejsce na balkonie z doskonałym widokiem na scenę, dwa piwa lub dwa drinki w cenie biletu. Punkty sprzedaży: salony EMPiK, Media Markt, Saturn oraz inne punkty Ticketpro oraz Ticket Online w całej Polsce.

Sprzedaż internetowa wejściówek poprzez następujące serwisy: Ticketpro.pl, TicketOnline.pl, MuzikaNova.pl.