Hip Hop Run vol.IINa dobry początek 2010 roku chciałbym zaprosić w imieniu organizatorów oraz swoim na imprezę pod roboczą nazwą Hip Hop Run vol.2. Szczegółowe informacje dotyczące zbliżającego się eventu znajdziecie poniżej.

16 stycznia 2010, klub Fama, ul. Legionowa 5, Białystok
Hip Hop Run vol.2
Wystąpią:

  • Eldo / Diox / Daniel Drumz
  • Doujah Raze / The Returners

Przed częścią koncertową w kinie Forum odbędzie się specjalna projekcja filmu Roba Swifta „As The Technics Spin”.
Start: projekcja filmu godz. 18:00, początek koncertów godz. 21:00.
Cena biletu: 20 zł w przedsprzedaży, 25 zł w dniu imprezy. Bilety dostępne są w sprzedaży w kasie kina Forum przy ul. Legionowej 5 (tel. 85 742 23 70).

Po świąteczno-noworocznym okresie, przygotowaliśmy dla wszystkich miłośników hip hopowych brzmień bardzo interesująco przedstawiające wydarzenie kulturalne – 16 stycznia w białostockim klubie Fama odbędzie się zacna impreza, odbiegająca daleko schematem od większości podobnego typu eventów organizowanych w kraju. Druga edycja Hip Hop Run będzie składała się z dwóch wartościowych części. Na początek zapraszamy na pierwszą w Polsce projekcję niezależnego filmu Roba Swifta „As The Technics Spin” z 2009 roku. Materiał pochodzący od Roberta Aguilara opowiada o sztuce DJ-ingu i przedstawia turntablism w sposób przejrzysty i przystępny dla zwykłego śmiertelnika. Następnym punktem w planie imprezy będą występy renomowanych artystów, zarówno z Polski jak i zagranicy. Jako pierwszy na scenie pojawi się Eldo, który zagra koncert przy wsparciu Dioxa (HiFi Banda) i Daniela Drumza. Podczas swojego występu warszawiak skupi się głównie na wykonaniu utworów z jego ostatniego solowego albumu „Nie Pytaj O Nią”. Deser stanowić będzie show dobrze znanego duetu producencko-DJ’skiego, The Returners wraz z amerykańskim Emcee – Doujah Razem. Do tej pory raper nigdy nie odwiedził naszych stron, więc będzie to jego pierwsza wizyta w Białymstoku i miejmy nadzieję, że nie ostatnia. Doujah Raze jest to undergroundowy artysta o wysokich umiejętnościach, co prawda na szerszą skalę niedoceniony należycie w Polsce, ale w końcu byle kto nie współpracuje z Da Beatminerz, O.C., czy Mista Sinistą.

Hip Hop Run vol.2 zapowiada się apetycznie, również ze względu na atrakcyjną cenę biletu wstępu, która jest konkurencyjna w skali ogólnokrajowej. Pozostaje tylko mieć nadzieję, iż całość przedsięwzięcia wypadnie okazale i znajdzie jak największe grono odbiorców.