Drugie urodziny U Call That LovePoczątek września związany jest głównie z końcem wakacji, powrotami do szkół lub żmudnym przygotowywaniem się do sesji poprawkowej na uczelniach. Do tego można jeszcze dodać powolne wkraczanie jesieni, która akurat w tym roku rozgościła się już na dobre. Jednak ostatni miesiąc trzeciego kwartału roku nie przynosi wyłącznie ponurych wiadomości i osobiście kojarzy się mi z urodzinami U Call That Love.

Dokładnie 7 września 2010 roku minęły już dwa lata od założenia UCTL. Początkowo strona oparta o Bloggera dostępna była pod adresem z rozszerzeniem blogspot.com. Obecnie jestem już 9 miesięcy po przeprowadzce na własną domenę, dzięki czemu U Call That Love zdobyło o wiele więcej możliwości i funkcjonalności niż dotychczas. W rozwojowi strony przeszkodziły problemy związane z dostępem do internetu, ale w tej chwili wszystko jest w najwłaściwszym porządku, co mnie niezmiernie cieszy i umożliwia mi dalszą promocję moich działań.

Nigdy do tej pory nie miałem okazji do złożenia podziękowań dla Czytelników U Call That Love. Założony fan page na Facebooku pozwolił mi dowiedzieć się więcej o Was, z niektórymi porozmawiać i podpatrzeć kim jesteście w rzeczywistości. Oczywiście wiem, iż Czytelnicy strony nie kończą się na fanach z Facebooku. Dlatego też w tym miejscu pozdrawiam serdecznie każdego, kto choćby raz miał okazję zajrzeć na UCTL, a tym bardziej dla stałych Czytelników. Wsparcie otrzymywane od Was jest dla mnie istotne i motywuje do kolejnych aktywności twórczych.

U Call That Love posiada w tym momencie wytyczone plany na najbliższe tygodnie. O wszystkim będę sumiennie informował każdego dnia i mogę zapewnić, że na pewno będziecie usatysfakcjonowani. Natomiast dzisiejszego wieczoru zapraszam do odwiedzenia strony w celu otrzymania informacji o urodzinowym konkursie jaki został przygotowany.

Urodziny strony nie mogą obejść się bez pewnego hymnu przewodniego autorstwa J-Ro i Chordsa. U Call That Love?