Foreign Beggars pod koniec stycznia w KrakowieStyczeń jest dosyć specyficznym miesiącem. Na początku przychodzi długie dochodzenie do formy po świąteczno-noworocznych wojażach, imprezach i obżarstwie, które w tym roku zostaną wydłużone ustawowo do 6 stycznia. Zanim powrócimy do rzeczywistości, to zdąży minąć kolejny tydzień, a czasem i więcej dni przychodzi konfrontacja z zimową aurą, skutecznie zniechęcającą do klubowych podbojów. Dołożyć do tego można niepewny stan finansów niejednej osoby, związany często z ww. czynnikami. Dlatego też, pierwszy miesiąc nowego roku niekoniecznie sprzyja organizowaniu większych wydarzeń kulturalnych. Z drugiej strony, można pokusić się o zmianę panującego stanu rzeczy, o co na pewno powalczą organizatorzy koncertu Foreign Beggars zaplanowanego na 22 stycznia 2011 w krakowskim klubie Krzysztofory. Poniżej szczegółowe informacje o tym wydarzeniu artystycznym.

22 stycznia 2011 roku, klub Krzysztofory, Szczepańska 2, Kraków
Wystąpią:
Main stage

Bar stage

  • Fidser
  • Ronin
  • E 404
  • Vileda

Start: godz. 21:00
Cena biletu:

  • od 15.11.10 do 30.11.10 20 zł
  • od 01.12.10 do 31.12.10 25 zł
  • od 01.01.11 do 15.01.11 30 zł
  • od 15 stycznia 35 zł

Bilety można nabyć w przedsprzedaży, korzystając z poniższych danych do dokonania wpłaty (proszę pamiętać o powyższych datach dotyczących sprzedaży wejściówek):

Roman Lachowolski
84 1140 2004 0000 3902 5318 6840

W tytule przelewu należy podać imię i nazwisko przynajmniej jednej osoby która ma pojawić się na liście (będzie odbierać bilety przy wejściu) oraz dopisek „Foreign Beggars”. W przypadku podania danych tylko jednej osoby przy jednoczesnym zakupie większej liczby biletów, przy nazwisku na liście pojawi się liczba dodatkowych osób, np: Jan Kowalski + 2 (wtedy oprócz Jana wejdą jeszcze 2 osoby).

Foreign Beggars powszechnie uznawani są za zespół znakomicie odnajdujący się podczas występów na żywo. Żywiołowe koncerty londyńskiej grupy znane są niemal w całej Europie, Australii, Azji oraz m.in. Dubaju, skąd pochodzi część kolektywu. Orifice Vulgatron, Metropolis, producent Dag Nabbit i DJ Nonames od wielu lat dostarczają również wartościowe wydawnictwa płytowe, które wnoszą sporo zamieszania na alternatywnej brytyjskiej scenie muzycznej. Ostatni album Foreign Beggars, czyli „United Colours Of Beggattron” (Dented Records, 2009) spotkał się z pozytywnym przyjęciem, a dzięki main streamowemu brzmieniu płyty pozwolił także na odniesienie sukcesu stricte komercyjnego. Występ grupy w Krzysztoforach będzie nie lada gratką dla wszystkich fanów ich muzyki i można niemal w ciemno obstawiać, iż artyści spotkają się z ciepłym przyjęciem polskich fanów.