Hip Hop Kemp before party 4 czerwca we Wrocławiu - Masta Ace & Edo GFestiwal Hip Hop Kemp z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością wśród Polaków. Promocja jednego z najważniejszych wydarzeń hip hopowych w Europie Środkowo-Wschodniej również jest sukcesywnie rozszerzana. Jednym z elementów tegorocznej kampanii jest before party z udziałem artystów, którzy wystąpią na tegorocznym HHK.

4 czerwca 2010 roku, Strefa WZ, Plac Wolności 7, Wrocław
Hip Hop Kemp before party
Wystąpią:

  • Masta Ace & Edo G
  • Support: Jot, Bleiz, Wrooclyn Dodgers

Cena biletu: wejściówki w cenie 39 zł w limitowanej przedsprzedaży, 49 zł w dniu koncertu. Bilety do nabycia we Wrocławiu w klubie Strefa WZ, stacjonarnych sklepach: Steeze Shop (św. Wincentego 7), Underground (Rynek 30), Enklawa (ul. Podwale/róg Krupniczej), Parlament Szop (ul. Szczytnicka 28) oraz w salonach EMPiK i punktach TicketOnline w całej Polsce.

Masta Ace i Edo G całkiem niedawno odwiedzili nasz kraj występując podczas imprezy Południowy Rytm 2 w Żorach. Event na Dolnym Śląsku będzie dla nich ostatnim w ramach ich europejskiej trasy koncertowej (duet szczególnie upodobał sobie w ostatnim czasie odwiedziny Starego Kontynentu). Koncert zapowiada się całkiem interesująco i powinien sprostać oczekiwaniom wszystkich zainteresowanych osób.

Szczegółowe informacje o Hip Hop Kemp before party we Wrocławiu na oficjalnej polskiej stronie festiwalu.