Hudson Mohawke i Snakehips wystąpia w Warszawie - 26.10.2013Na przestrzeni ostatnich tygodni regularnie informujemy o wydarzeniach kulturalnych odbywających się na terenie kraju. Po przedstawieniu imprez z udziałem Masta Ace’a i Marco Polo, Wax Tailora, Ayo oraz zaprezentowaniu spektaklu Red Bull Flying Bach, przyszedł czas na kolejny event. W przyszłym tygodniu fanów szeroko pojętej elektroniki i widowisk audio-wizualnych czeka show Hudsona Mohawke’a i Snakehips. Artyści zagrają 26 października na imprezie w warszawskim 1500 m2 do wynajęcia. Więcej informacji dotyczących tego koncertu znajdziecie poniżej.

26 października 2013 roku, klub 1500m2, ul. Solec 18, Warszawa
Flirtini prezentuje: Hudson Mohawke i Snakehips
Wystąpią:

  • Hudson Mohawke (TNGHT / LuckyMe / Warp / G.O.O.D Music), Snakehips (audio visual live show)
  • Buszkers (U Know Me), Du:it (RBMA Bass Camp), Jedynak & Ment XXL (Flirtini), LayDJ (Wiadomo)
  • Maceo Wyro (Warsoul), Panda (Koka Beats), Spisek Jednego (Night Marks Electric Trio), Steez (Rap History Warsaw)
  • Teezy (Supra1), Truant (Temat Rzeka), Zeppy Zep (PL Funky)

Start: godz. 22:00
Bilety w przedsprzedaży w cenie 35 złotych można nabyć za pośrednictwem Tixar.pl. Ograniczona liczba wejściówek będzie dostępna do nabycia w dniu imprezy w klubie.

Mohawke, a właściwie Ross Birchard, jest didżejem i producentem pochodzącym ze Szkocji. Jego talent objawił się już w wieku 15 lat, gdy jako DJ Itchy został najmłodszym finalistą UK DMC. Jedyny jak dotąd album w dorobku producenta to Butter z 2009 roku, wydany w mocnym Warp Records. Płyta zrobiła spore zamieszanie w świecie elektroniki i otworzyła Mohawke’owi drzwi do współpracy z Lunicem w ramach projektu TNGHT, a także z Kanye Westem przy numerze „To the World”. Muzycznym punktem wyjścia Szkota jest najczęściej hip hop, jego utwory ostatecznie podążają jednak ku bardziej złożonym, bogatym konstrukcjom zbudowanym wokół różnych gatunków elektroniki.

O Snakehips jak dotąd niewiele wiadomo. Duet producencki z Londynu wydał w tym roku winyl „On & On”. Muzycznie Snakehips zbliżeni są do hip hopu, który ulega u nich daleko idącym przekształceniom. Duet przyjedzie do Warszawy ze swoim zyskującym coraz większe uznanie audio-wizualnym programem. Oprócz tego, jak zwykle w 1500 m2 polscy didżeje.

Wszystkie aktualności dotyczące imprezy znajdziecie na stronie wydarzenia na Facebooku.

Źródło: Tixar.pl