Hip Hop Kemp Before Party w KrakowieZ każdym dniem coraz bliżej do tegorocznej edycji festiwalu Hip Hop Kemp. Jak co roku, na terenie kraju odbywają się imprezy poprzedzające festiwal, pod nazwą Hip Hop Kemp Before Party. Z tej okazji, chciałbym przedstawić dwa wydarzenia kulturalne z tego cyklu, zaplanowane na 31 lipca w Krakowie oraz 13 sierpnia w Poznaniu.

Agencja GoodTunes we współpracy z Agencją Joytown zaprasza na przedsmak niepowtarzalnej atmosfery towarzyszącej festiwalowi Hip Hop Kemp. W krakowskim klubie Błędne Koło o odpowiednią rozgrzewką przed największym wydarzeniem hip hopowym tego lata, zadba ceniony duet Łona & Webber, który na scenie będzie wspomagany przez DJ’a Twistera. Oprócz reprezentantów Asfalt Records wystąpią: Skorup, DJ Hopbeat (Fandango Records), Gadabit i Pat Patent. Imprezę poprowadzi Kamelito.

31 lipca 2010 roku, Błędne Koło, ul. Bracka 4, Kraków
Hip Hop Kemp Before Party
Start: godz. 21:00
Cena biletu: 20 zł w przedsprzedaży, 25 zł w dniu koncertu. Bilety do nabycia w Krakowie, w klubie Błędne Koło oraz u organizatora – info pod numerem telefonu: 609 768 921. Osoby spoza Krakowa, które chciałyby kupić bilet proszone są o wysyłanie e-maili na adres: agencja[at]goodtunes.pl. W wiadomości zwrotnej zostanie przekazana pełna informacja, co należy dalej zrobić.

Hip Hop Kemp Before Party Poznan13 sierpnia, czyli niespełna na tydzień przed festiwalem, odbędzie się w Poznaniu druga zapowiadana impreza. W klubie Czytelnia wystąpi przede wszystkim kanadyjski raper Ghettosocks, dla którego będzie to już drugi pobyt w Polsce. Dodatkowo zagra undergroundowy artysta, Małpa, który będzie wspierany przez DJ’a Chwiała i Jinxa. Warm up & after party będzie należało do The Returners. Zarówno Ghettosocks, jak i Małpa pojawią się pod koniec sierpnia w Hradec Kralove.

13 sierpnia 2010 roku, Klub Czytelnia, ul. Św. Marcina 69, Poznań
Oficjalne poznańskie Hip Hop Kemp Before Party
Start: godz. 20:00
Cena biletu: 20 zł w przedsprzedaży, 25 zł w dniu koncertu. Wejściówki dostępne są w sprzedaży na stronie organizatora koncertu – Return Art. Aby zakupić bilet, wyślij maila ze swoim imieniem, nazwiskiem oraz miastem zamieszkania (z dowodu osobistego) na adres e-mailowy bilety.returnart[at]gmail.com.