Just Blaze zagra na urodzinach Lokal Hero - 9.11.2013, KrakówW ostatnich tygodniach wypadło trochę zacnych wydarzeń kulturalnych. Po październikowych eventach pora na szereg przedsięwzięć zapowiedzianych na listopad. Po Wszystkich Świętych i długim weekendzie czekają na nas dwie ciekawie zapowiadające się imprezy. O pierwszym z nich – koncercie Jeru The Damaja & Electro-Acoustic Beat Sessions – pisałem na stronie. Teraz przyszła pora na przedstawienie drugiej imprezy. Już 9 listopada w krakowskim klubie Pauza odbędą się drugie urodziny Lokal Hero – wyjątkowego, streetwearowego sklepu mieszczącego się w centrum Krakowa. Gościem specjalnym wydarzenia będzie doskonale wszystkim znany Just Blaze – wszechstronnie uzdolniony producent z USA.

9 listopada 2013 roku, klub Pauza, ul. Floriańska 18/3, Kraków
Just Blaze na urodzinach Lokal Hero
Wystąpią:

  • Just Blaze
  • Zeppy Zep, PZG, BC ze składu Gangsteppaz, DJ Steez, LayDJ, PZG oraz Kfjatek

Start: godz. 21:00
Cena biletu:

  • I pula: 20 złotych (do 28 października)
  • II pula: 25 złotych (do 4 listopada)
  • III pula: 30 złotych (do 8 listopada)

Wejściówki będzie można też nabyć w dniu imprezy w cenie 35 złotych. Bilety dostępne w sprzedaży za pośrednictwem serwisu Ekobilet.pl, w sklepie Lokal Hero oraz w klubie Pauza.

Just Blaze to jedna z ważniejszych postaci świata hip hopowego w XXI wieku. Pochodzący z New Jersey beatmaker zasłynął głównie dzięki współpracy z Jay-Z nad jego albumem „The Dynasty: Roc La Familia” z 2001 roku, na którym wyprodukował m.in. „Stick 2 the Script”, „Streets Is Talking” i „The R.O.C.”. Artysta współpracował także z mnóstwem mniej i bardziej znanych wykonawców. W tym gronie znajdziemy Cam’rona, Snoop Dogga, Taliba Kweliego, Busta Rhymesa, Eminema, Ericka Sermona, Buckshota, Fabolousa, Freewaya, Kanyego Westa, T.I., Kendricka Lamara i wiele innych osób. Sporą część nagrań z podkładami producenta wybierano następnie na single promujące poszczególne wydawnictwa.

Przedstawiciel Wschodniego Wybrzeża USA ma na swoim koncie również szereg innych projektów. Just Blaze jest też twórcą części utworów pojawiających się w soundtrackach do gier komputerowych „NBA Live 2003”, „NBA Street Vol. 2” i „NBA Ballers: Chosen One”. Oprócz tego artysta współpracował z Mariah Carey, Marshą Ambrosius, Jamie’em Foxxem, Usherem czy LeToyą. Ostatnimi czasy producent zbliżył się do muzyki trap przez kolaborację i trasę koncertową z Bauuerem. Wspólny utwór tych wykonawców, „Higher”, z gościnnym udziałem Jay-Z, stał się jednym z hymnów tego nurtu muzycznego.

Obok Just Blaze’a wystąpią w Krakowie także Zeppy Zep, PZG, BC ze składu Gangsteppaz, DJ Steez, LayDJ, PZG oraz Kfjatek.

Wszystkie aktualności dotyczące imprezy znajdziecie na stronie wydarzenia na Facebooku. Na imprezę zapraszają Untone, organizator cyklu Urban Heroes, a także Lokal Hero.