Koncert Kazego w białostockim klubie Loft - 21.05.2009, BiałystokPragnę wszystkich gorąco przeprosić za sporą przerwę w działalności U Call That Love, która została podyktowana licznymi przeciwnościami losu oraz skupieniu się nad innymi projektami, których jak na razie nie chcę ujawniać. Wracamy do życia i na początek musimy wspomnieć o kilku imprezach mających odbyć się w Białymstoku.

21 maja 2009 roku,  klub Loft, ul. Malmeda 8, Białystok
Koncert Kazego w Białymstoku
Support: Bisz/Oer/Kay
DJ’e: The Returners
Start: od godz. 21:00
Cena biletu: 7 złotych (uczniowie, studenci oraz posiadacze karty klubowej), bilet normalny w cenie 14 złotych. Wejściówki dostępne w sprzedaży w skateshopie Free-Way przy ul. Malmeda 19/25 oraz klubie Loft.

21 maja warto odwiedzić klub Loft, który będzie gościł pochodzącego z Północnej Karoliny Kazego, wspomaganego przez niezależnych polskich wykonawców. Jako support zagra bydgoskie trio Bisz/Oer/Kay, natomiast za gramofonami pojawi się duet The Returners. Do tej pory Kaze wydał dwa albumy: „Spirit Of The ’94” (powstały dwie wersje tego krążka, reedycja płyty zawiera produkcje 9th Wondera) oraz „Block 2the Basement”, który trafił do sprzedaży w 2007 roku. Natomiast pojawiał się na albumach m.in. Supastition, Silent Knighta i Doujah Raze’a. Polscy słuchacze mogą jego również kojarzyć z gościnnego udziału w kawałku „Nigdy Kiedy Piszę” na ostatnim albumie O.S.T.R.’a zatytułowanym „O.C.B.”.

Koncert w Białymstoku będzie także ostatnim podczas mini touru po Polsce z udziałem tego wykonawcy. Przed samym występem zapraszamy do skateshopu Free-Way przy ulicy Malmeda 19, gdzie od godziny 19 będzie można przyjść i porozmawiać z Kazem lub po prostu spędzić miło czas na mini konferencji prasowej.

Bilety ulgowe za okazaniem legitymacji szkolnej lub studenckiej w cenie 7zł. Za okazaniem karty klubowej – klubowicze: 7zł. Bilet normalny: 14zł. Początek imprezy planowany jest na godzinę 21:00.