Konkurs lutowy U Call That LovePod koniec ubiegłego miesiąca ogłosiłem pierwszy tegoroczny konkurs na stronie U Call That Love. Przy okazji poinformowałem o rozpoczęciu serii konkursowej, która będzie kontynuowana każdego miesiąca na łamach serwisu. Przyszedł najwyższy czas na rozpoczęcie konkursu lutowego na UCTL.

Poprzednie zadanie konkursowe nie należało do najłatwiejszych i tylko jednej osobie udało się poprawnie wytypować liczbę wszywek materiałowych znajdujących się na zdjęciu. Tym razem nie trzeba będzie szacować i kombinować, tylko wykazać się pomysłowością i zaangażowaniem w życie U Call That Love. Poniżej znajdziecie szczegółowe informacje dotyczące drugiej odsłony konkursowej na stronie w tym roku.

Zadanie przygotowane na konkurs lutowy:

  • U Call That Love powoli wchodzi do etapu znacznego rozwoju, celują w stronę działalności wydawniczej i rozpoczęcia nowych projektów. Oprócz nakreślonych już planów gotowych do wcielenia w życie, chętnie wysłucham Waszych opinii i sugestii dotyczących dalszych przedsięwzięć serwisu. Jakie są Wasze oczekiwania względem dalszej działalności strony? Czego spodziewacie się po kolejnych projektach UCTL? Czego Wam brakuje lub co chcielibyście zmienić/poprawić w funkcjonowaniu serwisu? Jakie macie dla nas podpowiedzi i rady?

Proszę o przygotowanie swoich przemyśleń na te tematy i nadesłanie odpowiedzi na adres e-mailowy ucallthatlove[at]gmail.com z dopiskiem „Konkurs lutowy UCTL”. Każda opinia przesłana przez Was będzie dużo dla nas znaczyć.

Wśród wszystkich nadesłanych wiadomości zostanie wybrana najciekawsza i najbardziej pomysłowa. Do wygrania jedna z trzech płyt (zwycięzca konkursu zadecyduje, które wydawnictwo trafi do niego jako nagroda):

Konkurs lutowy trwa do 3 marca. Wyniki contestu zostaną ogłoszone 4 marca.


Zwycięzcą konkursu zostaje Maciej B. (gr…@gmail.com), do którego powędruje jedna z płyt muzycznych. Dziękuję za wszystkie nadesłane e-maile i zapraszam do przyszłych konkursów organizowanych przez U Call That Love.