Konkurs - wygraj płyty The Megaphone StateW okresie świąteczno-noworocznym jeden z najczęstszych tematów do rozmów stanowią prezenty. W końcu nie ma to jak ofiarowywać i otrzymywać upominki z okazji świąt Bożego Narodzenia. U Call That Love przygotowało możliwość zdobycia kolejnych podarunków w tym okresie ogłaszając konkurs świąteczno-noworoczny. Szczegóły i zasady przedsięwzięcia znajdziecie poniżej.

Regularnie otrzymuję płyty muzyczne i gadżety promocyjne od wydawców i artystów. W ostatnim czasie uzbierało się tego całkiem sporo i postanowiłem część przedmiotów przeznaczyć na nagrody konkursowe. Wszystkie rzeczy podzieliłem na kilka konkursów, a Boże Narodzenie stanowi sympatyczną okazję, aby rozpocząć cykl szranków i konkurów.

W tym konkursie do wygrania są 4 płyty CD fińskiego duetu The Megaphone State (Ekow & SimonSound), „VLA Kings”, wydane przez Fresh Tunes Finland. Album grupy ukazał się w pierwszej połowie tego roku i znalazł uznanie w oczach wielbicieli organicznego hip hopu. Więcej informacji o projekcie znajdziecie w artykule poświęconemu temu wydawnictwu opublikowanemu wcześniej w serwisie. Odsłuch projektu dostępny na Bandcampie.

Zadanie konkursowe:

  • utwórz życzenia noworoczne skierowane do wszystkich sympatyków U Call That Love i prześlij je na adres e-mailowy ucallthatlove[at]gmail.com z dopiskiem „Konkurs – The Megaphone State”

Technika dowolna – mogą to być życzenia tekstowe (nawet rymowanki lub fraszki), obrazki przygotowane w Paincie, Photoshopie lub innym programie, zdjęcia, nagrania video i wszystko inne, co przyjdzie Wam do głowy. Najwyżej oceniana będzie kreatywność składanych życzeń.

4 płyty CD (digipack) The Megaphone State - VLA KingsJeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o The Megaphone State i Fresh Tunes Finland, wesprzeć ich w jakikolwiek sposób lub śledzić ich dalsze poczynania, to podaję kilka możliwości.

Strona www The Megaphone State: http://www.megaphonestate.com/
Fan page grupy na Facebooku: http://www.facebook.com/themegaphonestate
Strona www Fresh Tunes Finland: http://www.freshtunesfinland.com
Fan page wytwórni płytowej na Facebooku: http://www.facebook.com/freshtunesfinland

Przy pomocy w konkursie dziękuję Pawłowi Maruszakowi.

Konkurs trwa do 2 stycznia do godz. 20:00. Ogłoszenie wyników nastąpi 3 stycznia.


Dziękuję za nadesłanie wszystkich życzeń. Wśród wszystkich zgłoszeń konkursowych wybrałem 4 kreatywne i sympatyczne. Zwycięzcami konkursu zostali: Patrycja Kownacka, Kamil Gumienny, Wiktor Klimaszewski i Daniel Mikosz. Gratuluję i zapraszam do uczestniczenia w kolejnych szrankach i konkurach na U Call That Love.