Konkurs urodzinowy U Call That LoveW dniu dzisiejszym mija już 5 lat od założenia U Call That Love. We wrześniu 2008 roku zakiełkowała idea utworzenia strony zajmującej się zagranicznym hip hopem w niezależnym wydaniu, przykładającym przy tym dużą wagę do elementu wiedzy. Pierwszym artykułem opublikowanym przeze mnie była recenzja singla winylowego Ladybug Mecci, „Dogg Starr”, od którego rozpoczęła się tak naprawdę działalność tego projektu. W ostatnim czasie wszystko uporządkowałem i dokładnie wiem, w jakim kierunku podąży UCTL w następnych miesiącach. O wszystkim sukcesywnie będziecie informowani, a póki co, to szykujcie się na jeden z konkursów urodzinowych, który mam nadzieję, że przypadnie wszystkim sympatykom serwisu do gustu.

W trakcie 5 lat działalności przez U Call That Love przewinęło się multum artystów i wydawców z różnych stron świata. Z każdym kolejnym tygodniem następni twórcy są promowani przez serwis, co widać nie tylko na stronie www, ale również na Facebooku i Twitterze. Jedną z najlepszych rzeczy związanych z prowadzeniem UCTL jest bez wątpienia możliwość nawiązywania kontaktów z osobami z międzynarodowej sceny muzycznej. Wśród partnerów serwisu znajdziemy choćby francuską wytwórnię płytową – Cascade Records. W tym tygodniu pojawił się na łamach U Call That Love artykuł przedstawiający oficynę wydawniczą z Paryża. Właśnie elektroniczne wersje płyt wydanych przez ten label można wygrać w naszym konkursie urodzinowym. Szczegółowe informacje dotyczące tego tematu umieszczono poniżej.

Właściciel Cascade Records, Sal Martin, przekazał kody do pobrania następujących płyt:

Aby otrzymać możliwość pobrania tych projektów należy nadesłać wiadomość na adres e-mailowy ucallthatlove[at]gmail.com wybierając jedną z pięciu ww. płyt oraz podając dlaczego chcielibyście otrzymać właśnie ten materiał. W tytule e-maila proszę podać „Konkurs urodzinowy U Call That Love”.

Konkurs trwa do wyczerpania kodów. Każda osoba nadsyłająca zgłoszenie wygrywa wersję elektroniczną wybranej płyty.

Pełen katalog Cascade Records znajdziecie na Bandcampie. Przy okazji dodam, iż nakład wydawnictw fizycznych części z powyższych projektów został już wyprzedany. Zachęcam też do powiększenia swojej wiedzy o działalności francuskiego labelu za pośrednictwem jego witryn pokrewnych: strony www, Facebooka, Twittera, Soundclouda.

Przy okazji będzie mi miło, jeżeli dołączycie do fanów U Call That Love na Facebooku, zaczniecie obserwować UCTL na Twitterze, Mixcloudzie czy dokonacie subskrypcji witryn pokrewnych: Shuffler.fm i Paper.li.