Rob Swift - War GamesW poprzednim wpisie zapowiedziałem pewien konkurs z okazji drugich urodzin U Call That Love. Przyszła kolej na odsłonienie kulisów tego contestu.

Nagrodą w konkursie jest album Roba Swifta„War Games” (CD+DVD, Coup De Grace, 2005). Wydawnictwo płytowe pochodzi z 2005 roku i stanowi istotną pozycję w dyskografii Roberta Aguilara. Na płycie pojawili się gościnnie  m.in. Bob James, Breez Evahflowin, Large Professor i Akinyele. Dołączone do albumu DVD jest również godne polecenia.

Zadanie konkursowe nie jest wcale skomplikowane i nie polega na znalezieniu odpowiedzi na pytanie i przeglądaniu setek stron w Google. Z racji tego, iż bardzo cenię Czytelników U Call That Love, chciałbym zaproponować konkurs nie wymagający obszernej wiedzy odnośnie hip hopu ani żadnych umiejętności artystycznych, designerskich, czy recytatorskich.

Aby wygrać „War Games” należy przesłać email na wskazany poniżej adres i podzielić się swoimi spostrzeżeniami odnośnie działalności U Call That Lovewymienić plusy i minusy strony, napisać o tym czego Waszym brakuje na UCTL bądź też o czym chcielibyście przeczytać. Inwencja twórcza zależy od was samych w myśl zasady – krótko, zwięźle i na temat. Każdy ma równe szanse wygrania nagrody – autorzy wszystkich nadesłanych e-maili wezmą udział w losowaniu, które wyłoni szczęśliwego zwycięzcę. Jednym słowem – każdy adres e-mailowy bierze udział w konkursie.

Odpowiedzi proszę nadsyłać na adres ucallthatlove[at]gmail.com z dopiskiem w tytule „Konkurs urodzinowy„.  Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie. Natomiast zwycięzca zostanie poinformowany o wygranej e-mailem. Konkurs trwa od 20 września do 5 października.

W przypadku dużej liczby nadesłanych odpowiedzi istnieje możliwość dodania pozostałych nagród możliwych do zdobycia.

Mam nadzieję, że forma konkursu przypadnie do gustu Czytelnikom strony. Nagroda również jest smakowitym kąskiem. Zapraszam serdecznie do przystąpienia w szranki i życzę powodzenia!


Konkurs urodzinowy wygrał Michał S. (mic…@gmail.com). Przy okazji pragnę podziękować za nadesłane wszystkie zgłoszenia. W przyszłości możecie spodziewać się następnych contestów organizowanych przez U Call That Love, nie tylko z okazji urodzin serwisu.