Konkurs: wygraj płytę CD Fire in the BasementJuż za nieco ponad dwa tygodnie wypadnie Boże Narodzenie. Jak powszechnie wiadomo z tymi świętami najbardziej kojarzy się rodzinna atmosfera, niekończące się jedzenie za stołem i prezenty. Postanowiliśmy sprawdzić się w roli szczodrych mikołajów i przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać 2 egzemplarze płyt kompaktowych „Fire In The Basement” australijskiego duetu Context & Jimmy Flipshyt. Poniżej znajdziecie szczegółowe informacje dotyczące naszego skromnego contestu.

Obszerny artykuł o Australijczykach pojawił się na łamach U Call That Love na początku listopada. Duet pochodzący z Canberry nagrywa muzykę hip hopową nawiązującą klimatem do Złotej Ery, nie zapominając przy tym o dodawaniu do swoich nagrań autorskich pierwiastków. Context & Jimmy Flipshyt wydali do tej pory dwie płyty – „The Shadows” i „Fire In The Basement”. Druga EP-ka ukazała się w sprzedaży 25 sierpnia. Przedstawiciele Kraju Kangurów przysłali nam egzemplarze swojego nowego projektu, które możecie wygrać właśnie u nas.

Zadanie konkursowe:

  • Przekonajcie nas do tego, że to właśnie Wy byliście grzeczni przez cały rok i powinniście otrzymać od nas egzemplarz „Fire In The Basement” w ramach przedwczesnego prezentu na gwiazdkę. W jaki sposób nas będziecie przekonywać, to już zależy od Was.

Wszystkie zgłoszenia prosimy nadsyłać na adres e-mailowy ucallthatlove[at]gmail[dot]com z dopiskiem „Konkurs Fire In The Basement” lub w prywatnej wiadomości na nasz fan page na Facebooku. Jeżeli wykażecie się niewielką doża kreatywności, to możecie dostać naprawdę dobry muzyczny prezent pod choinkę. Jedynie trzeba trochę postarać się.

Konkurs trwa od 7 do 14 grudnia. Wyniki zostaną podane 15 grudnia.


Zwycięzcami konkursu zostali Jarosław Drzewiecki i Dawid Wicher. Pragniemy podziękować przy tym wszystkim pozostałym osobom, które wzięły udział w naszym conteście. Zapraszamy do kolejnych konkursów i stałego odwiedzania naszej strony.