Konkurs: wygraj płytę CD Impromptu Notes14 sierpnia b.r. ukazał się ostatni album nowozelandzkiego producenta, Concepta. „Impromptu Notes” to przesiąknięta jazzem płyta, zawierająca głównie instrumentalne utwory. Gościnnie na LP udzielili się John Robinson, ID 4 Windz oraz StaHHr. W tym miejscu, przygotowałem dla sympatyków U Call That Love niespodziankę związaną z tym projektem muzycznym. Ogłaszam konkurs, w którym do wygrania jest płyta CD „Impromptu Notes” wydana przez Definition Records. Szczegóły o conteście znajdziecie poniżej.

Istnieją dwie możliwości przystąpienia do konkursu. Można to uczynić bezpośrednio poprzez stronę lub fan page U Call That Love na Facebooku.

Strona WWW:

  • Aby wziąć udział w konkursie wystarczy zapisać się do newslettera U Call That Love, wypełniając poniższy formularz, dostępny także w sidebarze strony. Mailing zostanie uruchomiony w pierwszej połowie listopada.
    UWAGA: osoby do tej pory zapisane do newslettera automatycznie biorą udział w konkursie.
zapisz się do newslettera
* indicates required

Facebook:

  • Aby wziąć udział w konkursie wystarczy „polubić” zdjęcie okładki „Impromptu Notes” zamieszczonej na fan page’u U Call That Love pod adresem internetowym http://www.facebook.com/ucallthatlove i/lub podzielić się informacją wśród swoich znajomych. Płyta zostanie rozlosowana wśród wszystkich fanów U Call That Love na Facebooku, którzy polubią zdjęcie i/lub podzielą się informacją o konkursie na swoich profilach. Jeżeli nie jesteś fanem UCTL, to nie zwlekaj i „polub” fan page jeszcze dziś.

Konkurs potrwa do 4 listopada. W losowaniu płyty CD wezmą zarówno osoby zapisane do newslettera, jak i fani U Call That Love na Facebooku, którzy polubią zdjęcie okładki „Impromptu Notes” zamieszczonej na tym portalu społecznościowym. Zwycięzca konkursu zostanie ujawniony na stronie WWW i Facebooku.

Życzę powodzenia w losowaniu.

„Impromptu Notes” możecie odsłuchać online na Bandcampie.


Po otrzymaniu wszystkich zgłoszeń na stronie WWW i Facebooku przyszła kolej na rozwiązanie konkursu. W losowaniu szczęście uśmiechnęło się do Tomasza K. (t.ka…@wp.pl), do którego wędruje egzemplarz „Impromptu Notes”. Pragnę podziękować przy tym wszystkim osobom za wzięcie udziału w tym conteście i zapraszam do kolejnych konkursów organizowanych przez serwis.