Konkurs: wygraj płytę CD Soulpete'a - Soul RawW maju trafiło do sprzedaży wiele interesujących wydawnictw. W trakcie ub. miesiąca pojawiły się w obiegu nowe płyty mnóstwa liczących się artystów. The Roots, Blu, Atmosphere, People Under The Stairs, Kool Keith, Skyzoo & Torae i inni wykonawcy wydali swoje albumy w ostatnich tygodniach. Oprócz interesujących zagranicznych premier płytowych otrzymaliśmy również długo oczekiwany longplay rodzimego producenta Soulpete’a – „Soul Raw”. Dzięki uprzejmości wydawcy jego LP, EtRecs, możecie wygrać w specjalnym konkursie organizowanym przez naszą stronę jeden egzemplarz płyty CD tego artysty. Poniżej znajdziecie więcej informacji na ten temat.

Przed przystąpieniem do zadania konkursowego krótkie wprowadzenie do tego albumu. Soulpete postanowił zebrać na „Soul Raw” wielu liczących się niezależnych wykonawców. Oddisee, Hezekiah, Ozay Moore, Pacewon, Supastition, Smif N Wessun, M.A.R.S., AWAR, Guilty Simpson, Blu, Journalist 103, Hassaan Mackey, Dominique Larue i Danny! – tacy goście byliby mile widziani przez niejednego beatmakera na całym świecie. Płyta producencka polskiego twórcy miała swoją premierę 30 maja. Przez ten czas dużo osób zdążyło zapoznać się z tym materiałem, wysuwając też wnioski dotyczące jego zawartości.

Zadanie konkursowe: jeżeli chcecie wygrać płytę CD Soulpete’a, to należy przygotować krótką lub dłuższą (w zależności od Waszych upodobań) opinię odnośnie „Soul Raw”. Możecie napisać za co cenicie ten album, co Was specjalnie urzekło w tej produkcji lub też jakie utwory należą do Waszych ulubionych na tym LP (oczywiście stosownie to argumentując). Wszelkie recenzje albumu są też mile widziane. Jeżeli chcecie podsumować „Soul Raw” w jakikolwiek inny sposób (memy, grafiki czy inne wytwory Waszej wyobraźni), to również nie ma problemu, kreatywność to także ważna cecha, nieprawdaż? Najbardziej merytoryczna i trafna opinia zostanie nagrodzona płytą CD oraz zostanie przedstawiona na łamach U Call That Love.

Wszystkie zgłoszenia konkursowe z dopiskiem „Konkurs – Soulpete” prosimy nadsyłać na adres e-mailowy ucallthatlove[at]gmal.com.

Konkurs trwa od 15 do 23 czerwca. Wyniki konkursu zostaną podane 24 czerwca.

Więcej informacji o „Soul Raw” znajdziecie we wcześniejszym artykule w naszym serwisie. Płytę możecie odsłuchać na Bandcampie, SoundcloudzieSpotify czy Deezerze. Powodzenia w konkursie!


Przyszła kolej na rozwiązanie konkursu. Płyta CD wędruje do Artura Adamka za naprawdę dobrą recenzję albumu. Dziękuję za uczestnictwo w konkursie wszystkim pozostałym i przy okazji zachęcam do brania udziału w następnych szrankach i konkurach organizowanych przez UCTL.