Konkursy związane z festiwalem Hip Hop Kemp 2010Ruszyły właśnie trzy konkursy związane ze zbliżającym się festiwalem Hip Hop Kemp 2010. Poniżej zamieszczam szczegółowe informacje odnośnie konkursów.

Do 15 sierpnia będzie trwać konkurs, w którym do rozlosowania są 4 karnety na festiwal Hip Hop Kemp 2010. Zasady są następujące: żeby wygrać bilety wystarczy zalogować się do swojego profilu na Naszej Klasy lub Facebooku i poświęcić kilka minut na promocję HHK wśród znajomych.

Facebook:

Aby szybko wszystkich zaprosić, skorzystaj z następującej sztuczki. Gdy wyświetli Ci się okienko z listą znajomych do zaznaczenia, wpisz w polu adresu przeglądarki następujący link i naciśnij następnie „Enter”:
javascript:elms=document.getElementById(‚friends’).getElementsByTagName(‚li’);for(var fid in elms){if(typeof elms[fid] === ‚object’){fs.click(elms[fid]);}}

Nasza Klasa:

W opisie zdjęcia napisz oryginalne zaproszenie na HHK 2010. Zrób to tak, jak masz na to ochotę, koniecznie uwzględnij w ramach tego link do strony http://www.hiphopkemp.pl/. Plakat możesz pobrać pod tym adresem: http://www.joytown.pl/media/hhk_2010_plakat.jpg

  • Zaproś znajomych na festiwal poprzez Śledzika.

Drugi konkurs adresowany jest do wszystkich osób mających dryg do projektowania koszulek. Agencja Joytown oraz Chillin-Clothes organizują konkurs na projekt koszulki tegorocznego festiwalu Hip Hop Kemp.

Aby wziąć w nim udział należy przenieść swój pomysł na załączony pod  tym linkiem podkład oraz przesłać go na adres chillin[at]hiphopkemp.pl. Oprócz załącznika z naniesionym projektem dodaj również projekt w formacie PDF lub AI (wektory, CMYK).

Wszystkie prace należy nadsyłać do 31 lipca. Wyboru najlepszego wzoru dokona społeczność HHK w specjalnej sondzie. Nagrodą jest 1 karnet na Hip Hop Kemp 2010 oraz koszulka ze zwycięskim projektem.

Ostatni konkurs dotyczy karnetów na festiwal Hip Hop Kemp 2010. Zadanie jest bardzo proste, wystarczy złożyć zamówienie z jak największą ilością biletów. Nagrody w postaci karnetów na HHK 2010 otrzymają trzy pierwsze osoby z listy, zaczynając od tej, której zamówienie składa się z największej ich ilości. Konkurs trwa do 10 sierpnia. Karnety można zamówić za pośrednictwem Supersklepu.