Niemal cztery tygodnie po występie Method Mana w warszawskim klubie Stodoła, w tym samym miejscu po raz pierwszy w Polsce zagra jeden z dosyć często koncertujących kolektywów. Dodam, iż jest to grupa posiadająca wielu oficjalnych członków, drugie tyle nieoficjalnych i tak naprawdę sytuacja ta przypomina poniekąd ogromną rodzinę Wu-Tang Clanu za czasów jego świetności. Jak zapewne niektórzy zdążyli się domyślić chodzi tutaj o hip hopową supergrupę La Coka Nostra.

26 kwietnia 2010 roku, Klub Stodoła, ul. Batorego 10, Warszawa
Start: od godz. 22:00
Wejście: od godz. 19:00
Cena biletu: 110 zł w przedsprzedaży, 121 zł w dniu koncertu.

La Coka Nostra można nazwać mianem supergrupy ze względu na osoby w mniejszym lub większym stopniu zaangażowane w jej życie. Podstawowy skład LCN to Everlast, DJ Lethal, Danny Boy (główny pomysłodawca projektu), ILL Bill i Slaine, chociaż nie brakuje wielu nieformalnych członków tego crew. Debiutancki album grupy „A Brand You Can Trust” ukazał się w lipcu ub.r. dzięki nakładowi niezależnemu labelowi Suburban Noize Records. Pomimo sporych nadziei pokładanych w tę produkcję, formacja nie zaprezentowała w pełni swojego potencjału i materiał jaki otrzymaliśmy, nie zadowolił wszystkich słuchaczy. Jednakże koncerty rządzą się własnymi prawami i pod tym względem LCN jest godną zaufania marką i możemy się spodziewać udanego show w ich wykonaniu 26 kwietnia w stolicy kraju.

Bilety dostępne są w kasie Klubu Stodoła oraz w sprzedaży internetowej na stronach: Eventim, Ticket Online oraz Ticket Pro.

Więcej informacji o koncercie na stronie Stodoły. Szczegółowe informacje o La Coka Nostra na oficjalnej stronie poświęconej grupie.