Najnowsze wiadomości dotyczące Over The Top 5Piąta edycja Over The Top rozpocznie się już w najbliższą sobotę. W oczekiwaniu na prawdziwą bboyową ucztę wypada podzielić się z Czytelnikami U Call That Love ostatnimi informacjami dotyczącymi imprezy.

Bilety

Wejściówki na Over The Top można cały czas zamawiać. Zgłoszenia należy nadsyłać na adres e-mailowy overthetopoland[at]gmail.com. Bilety wstępu można odebrać w Studiu Tańca Fair Play przy ul. Tysiąclecia Państwa Polskiego 8 bądź przed samym wejściem na imprezę. Cena jednodniowej wejściówki (Over The Double Trouble i Main Event) wynosi 25 zł. Natomiast za karnet dwudniowy zapłacimy 40 zł.

Rozstawione walki 1 vs 1 na Over The Top Main Event

Over The Top 5 - Marlon vs YanPojedynki odbywające się w formule 1 vs 1 stanowią największą atrakcję Over The Top. Każdego roku organizatorzy imprezy dbają o jak najwyższy poziom i renomę, zapraszając prawdziwe tuzy bboyowego świata. Przekazano już informacje o rozstawionych walkach na Over The Top 5, więc nie pozostaje mi nic innego jak podzielić się tym z Czytelnikami strony.

Marlon (Havikoro) vs Yan (All The Most)
El Nino (Floor Lords Crew / Flava Squad / Boogie Bratz) vs Tony Rock (Top 9)
Apache (Southbboy Front) vs Skunk (Kingz Of Warsaw)
Jazera (Funky Masons) vs Pompon (Nontoper Mielonka)
Omell (Freakish Style) vs Skoora (Sinior Family)

Przewidywane są kolejne pojedynki rozgrywane do upadłego w niedzielny wieczór, więc proszę oczekiwać pewnych niespodzianek w Pałacu Branickich.

Warsztaty z El Nino

Kolejnym urozmaiceniem Over The Top będą warsztaty z jednym z uczestników niedzielnych zawodów, El Nino (Floor Lords Crew / Flava Squad / Boogie Bratz). Jak widać, przy okazji nadchodzącego weekendu oprócz satysfakcji z samego wydarzenia kulturalnego, można wiele nauczyć się u boku tego uznanego tancerza. Koszt warsztatów to 70 złotych/15 Euro od osoby. Zajęcia odbędą się 12 grudnia w Studiu Tańca Fair Play.

After party

Wartościowym przedłużeniem każdej imprezy są after party. Podobnie jak w poprzednio party odbędzie się w klubie Odeon przy ul. Akademickiej 10/1. After party przypadnie na sobotę i niedzielę, a rozpocznie się niemal od razu po zakończeniu zawodów w Auli Magna Pałacu Branickich.

Over The Top Tribute

W ubiegłą niedzielę został zaprezentowany specjalny film, podsumowujący niejako wszystkie edycje OTT. Kawał świetnej roboty, ukazujący dorobek zebrany na przestrzeni czterech lat.