U Call That Love | Hip hop with soul

Reklama na U Call That LoveU Call That Love to systematycznie rozwijający się serwis internetowy. W trakcie ponad 4-letniego istnienia tego projektu zgromadziłem duże doświadczenie związane z kierowaniem witryną i utrzymywaniem licznych kontaktów w branży muzycznej. W tym momencie strona posiada wielu zagranicznych przyjaciół, będąc rozpoznawalną marką w niezależnych kręgach około hip hopowych. U Call That Love chętnie nawiąże współpracę z reklamodawcami z wybranych branży, w dowolnym okresie trwania poszczególnych kampanii. Serwis oferuje różne formy reklamy, a każda z nich może zostać indywidualnie dostosowana do potrzeb reklamodawcy.

Profil Czytelnika: pasjonaci muzyki hip hopowej w zagranicznym wydaniu oraz brzmień instrumentalnych, studenci, osoby pracujące w różnych sektorach gospodarki, chętnie poszerzające swoje horyzonty i nie bojące się odkrywać nowych rzeczy. Największą grupę użytkowników strony stanowią osoby w wieku 18-24 i 25-30 lat.

Statystyki strony za ostatnie 30 dni*:

Liczba wizyt: 2 859
Liczba odsłon: 4 541
Unikalnych użytkowników: 2 136
Średni czas trwania odwiedzin: 00:02:53

*Stan na 11 listopada 2012 roku.

Portale społecznościowe**:

Facebook: ponad 1 200 fanów
Twitter: ponad 820 obserwatorów
Mixcloud: ponad 130 obserwatorów

**Stan na 22 września 2013 roku.

Formy reklamy w serwisie U Call That Love:

Reklama jako tło strony
Banner na stronie głównej (rozmiar d/u)

Pozostałe formy reklamy

Reklama AdTaily

Dzięki systemowi AdTaily w naszym serwisie istnieje możliwość promowania imprez, wydarzeń, płyt. Wystarczy stworzyć reklamę o wielkości 125×125 pikseli oraz określić ilość dni emisji – resztę zapewni system.

Reklama niestandardowa

Kampanie reklamowe prowadzone na stronie mogą trwać określoną liczbę dni lub tygodni. Istnieje możliwość przeprowadzania kampanii 7 i 30-dniowych.