Piny UCTL - projekt pierwszy #1Grudzień przypada na intensywny miesiąc w działalności projektu. Znajduję się na ostatniej prostej z wieloma pierwszoplanowymi i pomniejszymi przedsięwzięciami. W skład działań promocyjnych wchodzą rzeczy związane wyłącznie z internetem, jak i przygotowane do zaakcentowania obecności w czasie rzeczywistym. Mikołajki to dobry moment na zaprezentowanie pierwszego elementu w umacnianiu marki strony. Na pierwszy ogień idą piny/znaczki/przypinki/badziki/buttony, dostępne od dzisiejszego wieczoru w sprzedaży.

U Call That Love zaznaczyło już swoją obecność w szeroko pojętej sferze internetu. Teraz przyszła kolej na rzeczy odnoszące się do czasu rzeczywistego. Przygotowałem pierwszą partię oficjalnych pinów UCTL (limitowany nakład). Przypinki o średnicy 25 mm zostały wykonane estetycznie i porządnie prezentują się w rzeczywistości.

Zamówienia na piny można składać na adres e-mailowy ucallthatlove[at]gmail.com (z dopiskiem „Piny UCTL”). Istnieje możliwość składania zamówień na przypinki za pośrednictwem fan page’a strony na Facebooku: www.facebook.com/ucallthatlove (komentarz pod zdjęciami przypinek, wpis na tablicy).

Cena za jednego pina wynosi 3 zł plus ewentualne koszty wysyłki (2 zł). Do każdego zamówienia dołączam wlepki UCTL. Przy zamówieniu 3 i więcej znaczków – wysyłka gratis. Odbiór osobisty przypinek możliwy na terenie Białegostoku. Informacje dotyczące wpłaty za piny otrzymacie w wiadomości zwrotnej (e-mail/Facebook).

W przygotowaniu kolejne partie pinów. Przypinki rozpoczynają kampanię promocyjną U Call That Love. W przeciągu następnych tygodni do sprzedaży trafią kolejne rzeczy sygnowane przez stronę. Pieniądze uzyskane ze sprzedaży pinów pozwolą na płynniejsze funkcjonowanie witryny internetowej oraz przyczynią się do wprowadzenia w życie kolejnych planów. Z góry dziękuję za podzielenie się informacją o rozpoczętej akcji, każda forma wsparcia jest bardzo ważna. Piny są przedświątecznym prezentem ode mnie dla Was i mam nadzieję, że odpłacicie się mi zainteresowaniem tą inicjatywą.

Projekt graficzny: Marcin „Cinek” Matys
Piny UCTL - projekt pierwszy #2