Idzie nowe, idzie lepsze, tym razem w postaci oficjalnego newslettera. Uprzednio planowałem wprowadzić mailing w serwisie znacznie wcześniej, ale z różnych przyczyn nie doszło to do skutku.Idzie nowe, idzie lepsze, tym razem w postaci oficjalnego newslettera. Uprzednio planowałem wprowadzić mailing w serwisie znacznie wcześniej, ale z różnych przyczyn nie doszło to do skutku. Owszem, dwa lata temu pojawił się newsletter na U Call That Love, jednak dosyć szybko został zawieszony. Wreszcie, w dniu urodzin redaktora naczelnego strony, Witalija, 16 maja rusza oficjalny mailing UCTL!

Każdorazowo newsletter będzie rozsyłany w środę. Częstotliwość mailingu ograniczy się do 1 wiadomości na tydzień. W przypadku istotnych informacji, mailing pojawi się częściej. Wiadomości będą zawierały podsumowania ostatnich 7 dni na stronie (od środy do wtorku) oraz informacje spoza serwisu – informacje z witryn pokrewnych (Facebook, Mixcloud, Soundcloud, etc.), planowanych projektach oraz dalszych etapów działalności. Za pośrednictwem newslettera będzie można sięgnąć po wiedzę w pigułce z życia U Call That Love.

Już jutro zostanie rozesłana pierwsza wiadomość z newslettera.

Aby zapisać się do newslettera należy wypełnić formularz kontaktowy widoczny poniżej oraz w sidebarze po prawej stronie. Niech grono sympatyków U Call That Love stale się powiększa!

zapisz się do newslettera
* indicates required