Pierwsze urodziny krakowskiej rozgłośni RadiofoniaNadal pozostajemy przy wątku imprezowym, który nad wyraz obfituje w wiele zacnych inicjatyw. 24 czerwca rozpocznie się świętowanie pierwszych urodzin krakowskiej rozgłośni Radiofonia, podczas których zaplanowano wiele atrakcji, również z mocnym hip hopowym akcentem.

W przyszły czwartek Radiofonia zaprasza na rozgrzewkę do krakowskiego klubu Forty Kleparz, gdzie zagra The Ruby Suns. Następnego dnia zaplanowana jest noc klubów w trzech lokalach – Bombie, Centrali i Pauzie. Wystąpi tam całe mnóstwo artystów, którzy na pewno postarają się o jak najlepsze show.

Główne danie zostanie podane 27 czerwca, w dniu oficjalnych urodzin rozgłośni radiowej. Od 12:00 w Manggha Cafe przy ul. Konopnickiej 26 rezydować będą radiofoniczni DJ’e:

Eltron John (Ktoś cię kocha)
Kid Buttons (Mikstejp, Jazz Panorama)
DJ Late (Mikstejp)
Rewelacyjny Luciano (Jazzpanorama, Mamy dla was kwiaty)
Senor Soul (Mamy dla was kwiaty)

Od 18:00 w Manggha Underground będzie można usłyszeć brzmienia elektroniczne w połączeniu z eksperymentalnym jazzem za sprawą Pink Freud i m.bunio.s.

Następnie wspomniany na wstępie hip hopowy akcent, czyli DJ set członków The X-ecutioners i Ill Insanity, czyli Rob Swift i Mista Sinista.

Po legendach turntablismu przyjdzie czas na sporą dawkę dancehallu, dubstepu i dubu w wykonaniu The Bug, Flowdan i Daddy Freddy.

Na deser przygotowano cięższe brzmienia, przy których będzie można bawić się do rana:

Thomas Wirski (Futur3 Beat5) & MC Gipsyman Edee Dee (Muzykodelia)
Cyna (Klubowe)
Kinzo Chrome (Elektroniczny azyl)
Fonix (Elektroniczny azyl)

Urodziny RadiofoniiUrodziny Radiofonii zakończą się 28 maja w formie odpoczynku w klubie Re, gdzie zagra Lucky Dragons.

Zaproszenia na eventy dostępne są od 14 czerwca za pośrednictwem Radiofonii (sprawdzajcie także fan page radia na Facebooku), przyjacielskich klubów Bomba, Caryca, Łódź Kaliska, Pauza, Fabryka, Forty Kleparz, Centrala, Tuba, Piękny Pies, Cheder Cafe oraz na www.radiofonia.fm/urodziny.