Pocztówki i plakaty U Call That LoveOstatnie tygodnie przypadają na wzmożony okres w działalności serwisu. Wzrost aktywności najbardziej widać po liczbie nowych artykułów publikowanych na stronie, ale na tym nie kończy się przecież pełen zakres inicjatyw podejmowanych przez UCTL. W tej chwili trwają prace nad różnymi mniejszymi i większymi przedsięwzięciami, z czego całkiem sporo niebawem ujrzy światło dzienne. Pierwsza część projektów jest już gotowa do zaprezentowania, a mianowicie chodzi tutaj o premierowe pocztówki i plakaty U Call That Love. Poniżej znajdziecie więcej informacji odnośnie tego tematu.

Od pewnego czasu zależy nam na rozwoju serwisu w różnych kierunkach. Jednym z nich jest szeroko pojęta działalność wydawnicza. W przeszłości pojawiały się już pierwsze wydawnictwa fizyczne (dwie edycje naklejek oraz przypinki), ale to stanowiło raczej jednorazowe przedsięwzięcia. Natomiast teraz rozpoczynamy wydawnictwa ciągłe złożone z różnych elementów. W ten sposób można wpłynąć na identyfikację sympatyków marką strony oraz przygotować wszystkich fanów U Call That Love na większe inicjatywy.

Rozpoczynamy od pierwszej edycji pocztówek w wymiarze 150×98 mm (poniżej zdjęcia). Jeżeli chcecie być oryginalnym i planujecie wysłać rodzinie, dziewczynie, chłopakowi, konkubinie, konkubentowi, znajomemu (niepotrzebne: skreślić) widokówkę lub szukacie sympatycznego upominku, którym można obdarować kogokolwiek, to warto sięgnąć po nasze przedmioty. Cena pocztówki wynosi 5 złotych wraz z kosztami wysyłki. Do każdej przesyłki dołączamy naklejki i serdeczne podziękowania.

Projekt: Marcin Matys

Pocztówki U Call That Love #1

Pocztówki U Call That Love #2

Pocztówki U Call That Love #3Akcja zaklejamy ścianę! Premierowe postery w formacie A2 (420×594 mm) o gramaturze 150 g/m2 można nabyć w cenie 20 złotych/sztuka (w tym dołączona tuba ochronna o wielu dodatkowych zastosowaniach – lepsza niż packa na muchy) plus koszty wysyłki (d/u, zależne od formy wybranej przesyłki listowej). Również do każdego plakatu dołączane są naklejki i podziękowania.

Projekt: Piotr Lutarewicz

Plakaty U Call That Love (pierwsza edycja)Zamówienia na pocztówki i plakaty należy nadsyłać na adres e-mailowy ucallthatlove[at]gmail.com wraz z odpowiednim dopiskiem, co chcecie nabyć. W wiadomości zwrotnej otrzymacie informacje o sposobie dokonania wpłaty za wybrane przedmioty.

U Call That Love przez pięć lat działalności zawsze służyła sympatykom niezależnego hip hopu z całego świata. Aby serwis mógł w dalszym ciągu rozwijać się, to niezbędna jest Wasza pomóc. Ceny pocztówek i plakatów nie są wygórowane, a w zamian otrzymacie produkty dobrej jakości. Każda pojedyncza wpłata pomoże nam w realizacji następnych, znacznie większych przedsięwzięć.

Przy okazji też dodam, że w dalszym ciągu można zaopatrzyć się w przypinki UCTL, które są w sprzedaży w cenie 3 złotych/sztuka. Więcej informacji o pinach znajdziecie w tym miejscu.

Fotografie: Anna Trojanowska