Podsumowanie Ulicy Dla Hospicjum #2 (www.sajophoto.com #1)Pod koniec kwietnia b.r. odbyła się w Białymstoku druga edycja imprezy charytatywnej Ulica Dla Hospicjum. Kwietniowe wydarzenie stanowiło kontynuację przedsięwzięcia zapoczątkowanego w lutym ub.r. W ramach koncertu wystąpili w Koncertowni przy ul. Węglowej następujący artyści: Żyt Toster, Karwan/2sty Kot, Reno, Pyskaty, W.E.N.A. i Fokus. Po kilku tygodniach od eventu pora na podsumowanie Ulicy Dla Hospicjum #2.

Podobnie jak pierwsza odsłona Ulicy Dla Hospicjum, impreza miała na celu zbiórkę pieniędzy na rzecz Białostockiego Hospicjum Dla Dzieci. Na stronie Fundacji Pomóż Im opiekującej się placówką zostało zamieszczone oświadczenie dotyczące wydarzenia.

28 kwietnia w nowo powstałej Koncertowni przy ul. Węglowej 8/10 odbyła się już druga edycja charytatywnej imprezy Ulica dla Hospicjum. Jest to projekt łączący muzykę oraz chęć pomagania najbardziej potrzebującym. Tego wieczoru na jednej scenie wystąpili czołowi artyści hip-hopowi w Polsce, wśród których znaleźli się: Fokus, W.E.N.A., Pyskaty, Reno. Nie mogło też zabraknąć nowych twarzy, mniej znanych, ale niezwykle zdolnych raperów tj.: Karwan/2sty Kot, czy Żyt Toster.

Dzięki tej imprezie kwota, która zasiliła konto fundacji wyniosła 6.500,00 zł. W trakcie koncertu do puszek zebraliśmy 191,93 zł. Całość zostanie przeznaczona na pomoc w sfinansowaniu turnusu rehabilitacyjno-wypoczynkowego dla naszych podopiecznych.

Dziękujemy artystom, którzy zgodzili się zagrać charytatywnie, ludziom, którzy licznie przybyli, organizatorom, oraz wszystkim tym którzy dołożyli swoją cegiełkę aby ta impreza się odbyła. Podziękowania również należą się Wyższej Szkole Administracji Publicznej, która była głównym sponsorem imprezy.

Kolejna edycja wydarzenia została zapowiedziana na przyszły rok. Na koniec mini fotorelacja z koncertu autorstwa Sajophoto.com. Więcej zdjęć znajduje się na fan page’u Ulicy Dla Hospicjum na Facebooku.

Fotografie: Sajophoto.com

Ulica Dla Hospicjum #2 (www.sajophoto.com #2)

Ulica Dla Hospicjum #2 (www.sajophoto.com #3)

Ulica Dla Hospicjum #2 (www.sajophoto.com #4)

Ulica Dla Hospicjum #2 (www.sajophoto.com #5)

Ulica Dla Hospicjum #2 (www.sajophoto.com #6)

Ulica Dla Hospicjum #2 (www.sajophoto.com #7)

Ulica Dla Hospicjum #2 (www.sajophoto.com #8)

Ulica Dla Hospicjum #2 (www.sajophoto.com #9)

Ulica Dla Hospicjum #2 (www.sajophoto.com #10)

Ulica Dla Hospicjum #2 (www.sajophoto.com #11)

Ulica Dla Hospicjum #2 (www.sajophoto.com #12)

Ulica Dla Hospicjum #2 (www.sajophoto.com #13)

Ulica Dla Hospicjum #2 (www.sajophoto.com #14)