RBMA Bass Camp Reunion - 18 sierpnia, Cud Nad Wisla, WarszawaW poprzednich miesiącach kilkakrotnie informowałem o polskich przedsięwzięciach prowadzonych przez Red Bull Music Academy. W połowie marca odbył się w stolicy kraj tzw. Bass Camp, na którym zaprezentowali się polscy uczestnicy tego międzynarodowego projektu. Już w najbliższą sobotę 18 sierpnia w klimatycznym lokalu nad Wisłą dojdzie do ponownego spotkania zdolnego pokolenia młodych polskich artystów. W warszawskim Cudzie nad Wisłą odbędzie się impreza z udziałem uczestników pierwszej polskiej edycji RBMA Bass Camp. Wystąpią m.in.: Daniel Drumz, Envee, Auer, Blazo, Kixnare i Teielte.

18 sierpnia 2012 roku, Cud Nad Wisłą, ul. Wybrzeże Kościuszkowskie, Warszawa
Red Bull Music Academy Reunion
Wystąpią:

  • Daniel Drumz, Zeppy Zep, Kixnare, Auer, Teielte
  • Envee, Ment XXL, Temper Temple (Kwazar + Kasia Malenda), Globalny Odlot
  • Michał Zakrzewski, Good Paul, Ewa Wymysłowska, Blazo

Start: godz. 21:00
Cena biletu: wstęp na imprezę do godz. 22:00 darmowy, od 22:00 do 23:00 – 10 zł, od 23:00 do 1:00 – 15 zł.

Grupa muzyków, producentów i wokalistek spotkała się po raz pierwszy na warszawskiej edycji Red Bull Music Academy Bass Camp w marcu tego roku. Godziny spędzone razem w studiu i na scenie, podczas after parties do spółki z Moodymannem, Dorian Conceptem czy Ikoniką, zaprocentowały bardzo bliskimi kontaktami i dalszym rozwojem muzycznym. Było pewne, że grono osób pracujących wspólnie w budynku przy ul. Gagarina prędzej czy później znowu się spotka.

Teraz najzdolniejsi młodzi artyści otrzymają okazję wspólnego zagrania w zdecydowanie bardziej wakacyjnych okolicznościach. W sobotę 18 sierpnia usłyszymy większość uczestników warsztatów Red Bull Music Academy Bass Camp. W warszawskiej klubokawiarni Cud nad Wisłą wystąpią: Daniel Drumz, Zeppy Zep, Kixnare, Auer, Teielte, Temper Temple (Kwazar + Kasia Malenda), Envee, Ment XXL, Globalny Odlot, Michał Zakrzewski z kolektywu Hush Hush Pony, Good Paul, Ewa Wymysłowska i Blazo.

Szczegółowe informacje o projekcie na polskiej stronie Red Bulla oraz Red Bull Music Academy.