Popkiller.pl prezentuje: Statik Selektah, Termanology, Reks & Te-Tris - 18.02.2011 The Fresh, WarszawaPo przedstawieniu nowości płytowych wypadałoby przyjrzeć się kilku nadchodzącym wydarzeniom kulturalnym. W najbliższym czasie odbędzie się w Polsce co najmniej kilka ciekawie zapowiadających się eventów, które powinny zebrać odpowiednio liczną publiczność. Na dobry początek należałoby zaprezentować imprezę zaplanowaną na 18 lutego b.r. w warszawskim klubie The Fresh z udziałem Statika Selektah, Termanology’ego, Reksa i Te-Trisa.

18 lutego 2011 roku, klub The Fresh, ul. Wawelska 5, Warszawa
Popkiller.pl prezentuje: Statik Selektah, Termanology, Reks & Te-Tris
Afterparty: Statik Selektah, DJ Tort
Prowadzenie: Mateusz Natali i Daniel Wardziński (Popkiller.pl)
Cena biletu: 40 zł. Wejściówki można rezerwować wysyłając imię i nazwisko na adres bilety[at]popkiller.pl. Wstęp od ukończonego 16.roku życia, osoby niepełnoletnie muszą posiadać pisemną zgodę rodziców bądź prawnych opiekunów na uczestnictwo w imprezie.

18 lutego na najbliższej imprezie Popkillera czeka nas wizyta mocnej reprezentacji sceny bostońskiej – Statika Selektah, Termanology’ego oraz Reksa. Wszyscy artyści wystąpią po raz pierwszy w Polsce, przy okazji europejskiej trasy promującej albumy „1982” i „R.E.K.S.” (premiera longplaya Statika i Terma odbyła się pod koniec października ub.r., a kolejna płyta Reksa pojawi się w sprzedaży na Dzień Kobiet). Przed Amerykanami zagra Te-Tris wraz z Pogzem i DJ’em Tortem, co powinno być zapewnieniem odpowiedniej rozgrzewki przed koncertami przedstawicieli niezależnej sceny hip hopowej z Ameryki Północnej. Po występach wszystkich wymienionych artystów odbędzie się after party w klubie The Fresh, podczas którego zagrają Statik Selektah i DJ Tort.

Jak widać, 18 lutego można spodziewać się zacnej imprezy, która nie jest jedynym lutowym wydarzeniem polecanym przez U Call That Love. Jeszcze dzisiaj zaprezentuję na stronie event w warszawskim klubie Ósmy Dzień Tygodnia z udziałem DJ’a Vadima i Yarah Bravo.