Sean Price - Kimbo SliceSean Price to waga ciężka wśród raperów. Także dosłownie, ponieważ artysta waży około 110 kg i idealnie pasowałby do bokserskiej wagi ciężkiej, choć zbyt długo nie przeżyłby w starciu z braćmi Kliczko lub Nikołajem Wałujewem. Celowo wspomniałem o tej dyscyplinie sportu, gdyż nadchodzące projekty członka Heltah Skeltah będą poniekąd związane z boksem.

Wystarczy tylko spojrzeć na tytuł najnowszego mix-CD Seana Price’a„Kimbo Price” i kolejnego solowego albumu, którego premiera jest awizowana na przyszły rok – „Mic Tyson”. Do 2010 roku pozostało jeszcze trochę czasu, więc w tej chwili kilka zdań poświęcę pierwszemu materiałowi. Sean P ogłosił niedawno odejście z Duck Down Records i założenie własnego labelu o nazwie Ruck Down Records, co też stało się faktem. Nie oznacza to jednak, że definitywnie zawiesił współpracę z Dru Ha i Buckshotem, którzy będą wspierali jego głównie od strony dystrybucyjnej. „Kimbo Price” (nie mogłem się powstrzymać i umieściłem poniżej back cover tego mix-cd) zawiera 23 utwory utrzymane w hardcore’owym klimacie z jakiego znany jest nowojorski raper. Gościnnie pojawili się na projekcie dobrzy znajomi brooklyńskiego artysty – Buckshot, Rock (Heltah Skeltah), Ruste Juxx, Royce Da 5’9″, L.E.G.A.C.Y., Poisen Pen, Illanoyz, Agallah, Torae, Neil Rames, Petro, Swave Sevah i Flood Diesel. Premiera mix-cd została zapowiedziana na 27 października 2009 roku.

„Kimbo Price” jest już dostępne do kupienia w formie pre-orderów. Zamówienia można składać za pośrednictwem sklepu Duck Down Records oraz innych dobrze znanych sprzedawców online. Również na tej stronie udostępnione zostały snippety z wydawnictwa płytowego Seana P. Dodam, że artysta opowiadając o sobie przy okazji rozmów o jego przyszłych planach wydawniczych przytacza słowa złotoustego Mike’a Tysona:

Wasze wnuki i dzieci po tym dowiedzą się o mnie. Zamierzam to podkreślić. Oni nigdy o mnie nie zapomną. Wasze prawnuki powiedzą „Wow, to nie była dziwaczna osoba”.

Sean Price - Kimbo Slice back coverNowojorski raper ma wiele racji z powyższym określeniem swojej osoby, gdyż stanowi dziwaczną, a zarazem pozytywną postać na scenie hip hopowej.

Tracklista

 1. Intro
 2. Ruckdown
 3. Godfather Part P
 4. Goodnite!! feat. Royce 5’9 & Petro
 5. Abortion feat. Flood Diesel
 6. T.K.O. feat. L.E.G.A.C.Y.
 7. Car Thiefs
 8. Megasean
 9. Boost feat. PF Cuttin
 10. Bars Of Death feat. Poison Pen & Swave Sevah
 11. Pork Chops & Apple Sauce
 12. Get Ya Sket Mic
 13. Bueno Times feat. Rustee Juxx
 14. Hot feat. LAW & Rock of Heltah Skeltah
 15. Street Shit
 16. This Is Us feat. Illanoyz & Agallah
 17. Weed & Hoes feat. St. Maffew
 18. Slum Shady Skit
 19. Mamma I Want To Sing feat. Buckshot
 20. Bullshit (Radient Jewls Remix)
 21. P’s Up
 22. Suicide Doors feat. Neil Rames
 23. DuckDown feat. Skyzoo & Torae