RL Grime i Just Blaze zagrają w 1500m2 - 10.11.2013Już jutro odbędzie się kolejna impreza z cyklu Sizeer Music on Tour. Tym razem organizatorzy tej serii wydarzeń zapraszają na 4. urodziny warszawskiego klubu 1500m2 do wynajęcia. Jesienna edycja tych eventów zapowiada się świeżo, ale też klasycznie, mocniej i subtelniej, wolniej i szybciej, naturalnie i syntetycznie. Wszystko to dzięki amerykańskim artystom, którzy będą gwiazdami wieczoru na jutrzejszym koncercie – RL Grime’owi i Just Blaze’owi. Oprócz nich zagrają w stolicy również AXMusique, DJ Steez, Jedynak & Ment XXL (Flirtini) oraz BC Gangsteppaz.

10 listopada 2013 roku, klub 1500m2 do wynajęcia, ul. Solec 18, Warszawa
RL Grime i Just Blaze na 4. urodzinach 1500m2 do wynajęcia
Wystąpią:

  • RL Grime, Just Blaze
  • AXMusique, DJ Steez, Jedynak & Ment XXL (Flirtini), BC Gangsteppaz

Start: godz. 21:00
Cena biletu: 30 złotych w przedsprzedaży, 35 złotych w dniu imprezy. Wejściówki dostępne w sprzedaży za pośrednictwem Ekobilet.pl, Muno.pl oraz wszystkich salonów Sizeer na terenie Warszawy.

Sizeer Music on Tour to imprezowy cykl, który wciąga do tego stopnia, że obecność na jednym wydarzeniu skutkuje odwiedzinami kolejnych. Przekonali się o tym bywalcy pierwszej odsłony trasy w ubiegłym roku oraz fani twórczości Grubsona, wraz z którym wiosną koncertowy Sizeer Music on Tour odwiedził pół Polski. Tym razem każdy miłośnik muzyki elektronicznej znajdzie coś dla siebie – klasyczne beaty 4/4, trapowe cykacze, hip hopowe sample i urozmaicone melodie.

Warszawski przystanek trasy Sizeer Music on Tour będzie okazją do świętowania urodzin klubu 1500m2 do wynajęcia – jednego z popularniejszych miejsc na imprezowej mapie stolicy. 10 listopada, w ramach wydarzenia zawita Just Blaze, amerykański super-producent i didżej, który swoim dorobkiem może śmiało konkurować z pozostałymi tuzami nowojorskiej sceny muzycznej. Jego wyjątkowy styl sprawił, że na zawsze wpisał się w historię muzyki rapowej, a utwory powstałe we współpracy z m.in. Jay-Z, Eminemem, Snoop Doggiem, Talibem Kwelim, Bustą Rhymesem oraz Kanye Westem są doskonale znane w środowisku. Wykonawca pomimo swoich klasycznych produkcji świetnie odnajduje się w nowoczesnych brzmieniach klubowych, na co dowodem jest choćby jego ostatnia kolaboracja z czołowym producentem trapu – Baaurem.

Ponadto tego wieczoru wystąpi inny przedstawiciel branży muzycznej ze Stanów Zjednoczonych, postać równie nietuzinkowa – RL Grime. Artysta, wywodzący się ze środowiska Los Angeles, należy obecnie jednych z najbardziej obiecujących młodych producentów basowo-trapowych brzmień. Pomimo bardzo świeżego podejścia do produkcji, jak przyznaje w wywiadach, jego inspiracje plasują się pomiędzy takimi powszechnie znanymi nagraniami, jak „Who’s That Girl” Eve, a ostatnimi dokonaniami Jamesa Blake’a. Wszystkie dodatkowe informacje dotyczące imprezy znajdziecie na stronie wydarzenia na Facebooku.

Dopełnieniem urodzinowej imprezy będzie electro-rockowy puls czteroosobowej formacji AXMusique, z powodzeniem łączącej nową elektronikę z pasją muzyki gitarowej i breakbeatu. Ich występ będzie nie lada gratką, gdyż zespół zagra świeży, wcześniej nigdzie nie prezentowany w całości materiał z albumu „Slimy Action Music”, którego oficjalna premiera odbędzie się już 16 listopada. Dodatkowo zaprezentują się też DJ Steez, Jedynak & Ment XXL (Flirtini), a także BC Gangsteppaz.

Wszystkie aktualności dotyczące imprezy znajdziecie na stronie wydarzenia na Facebooku.