Sweater Beats zagra na cyklu imprez Urban HeroesW ostatnich dniach pogoda za oknem niekoniecznie zachęca do długich jesiennych spacerów. Zamiast tego lepiej odpowiednio zaplanować sobie czas w domu lub wybrać się na ciekawie zapowiadającą się imprezę. Jedna z okazji do tego nadarzy się już jutro w Krakowie. W tamtejszym klubie Alchemia odbędzie się kolejna impreza z cyklu Urban Heroes. Gwoździem programu w trakcie nadchodzącego wydarzenia będzie występ producenta związanego obecnie z Nowym Jorkiem, Sweater Beats. Jako support 3 października zaprezentują się Chloe Martini, polska producentka z Warszawy której muzyka obiegła już świat, oraz DJ’e: Sonar Soul, Kfjatek i Raq.

3 października 2013 roku, klub Alchemia, ul.Estery 5, Kraków
Sweater Beats zagra na cyklu imprez Urban Heroes
Wystąpią:

  • Sweater Beats
  • Chloe Martini, Senor Soul, Kfjatek, Raq

Start: godz. 21:00
Cena biletu: po zakończeniu sprzedaży I i II puli wejściówek dostępna jest III pula w cenie 25 złotych. Bilety można nabyć za pośrednictwem Ekobilet.pl.

Urban Heroes zdążyło się już wpisać na imprezową mapę kraju. Na poprzednich wydarzeniach z tego cyklu wystąpili m.in. Lapalux, King Cannibal, Slow Magic, Lunice. W ramach następnej odsłony tego projektu pojawi się w Krakowie amerykański artysta Sweater Beats. Antonio Cuna, to producent którego warto zapamiętać w napływie fali indie R&B i to nie tylko ze względu oryginalnego określenia przez niego swoich utworów. Artysta mówi o tworzonych przez siebie nagraniach w ten sposób: „I make music to make your booty bounce”.

Wykonawca zwrócił już na siebie uwagę takich osób z branży muzycznej, jak Diplo czy Bondax. U boku tych drugich przebył nawet trasę koncertową, a występy w miejscach jak przykładowo Boiler Room tylko potwierdziły jego muzyczną wielkość. Twórca z Ameryki Północnej prowadzi działalność wydawniczą od ponad 2 lat, co przełożyło się na zdobycie wielu sympatyków z całego świata oraz zainteresowania swoją osobą wydawców. Sweater Beats jest związany z amerykańską wytwórnią płytową HW&W Recordings, współpracującą z szeregiem różnych beatmakerów pokroju Ta-ku, Kaytranady, Ackryte’a, Bugseeda czy Elaquenta. Należy on do wielu producentów i kształtujących falę internetowej muzyki. W swoich setach łamie granice gatunkowe i kładzie nacisk na dwa podstawowe składniki – beat i bas. Używając swoich oryginalnych utworów, remiksów i katalogu nagrań z różnych zakątków globu, wykonawca potrafi wprawić ludzi w naprawdę dobre samopoczucie.

Wsparcie przedstawicielowi HW&W Recordings zapewnią rodzimi producenci – Chloe Martini, Senor Soul, Kfjatek i Raq, dzięki czemu można być pewnym o dobry wstęp do występu Sweater Beats.

UPDATE: W związku z nieprzewidywanymi okolicznościami występ Sweater Beats został odwołany i przełożony na 1 lutego 2014 roku.

Wszystkie aktualizacje dotyczące imprezy znajdziecie na stronie wydarzenia na Facebooku.