Trzecie urodziny U Call That LoveCzas (bardzo) szybko płynie. Człowiek nie zdąży się obejrzeć, a już miną kolejne pory roku, lata. Zastanówcie się – już mamy koniec pierwszej dekady września, a jak niedawno temu obchodziliśmy Nowy Rok, czy świętowaliśmy Wielkanoc. Dopiero co zakończyło się tegoroczne lato, a już za chwilę przyjdą święta Bożego Narodzenia i sylwester. U Call That Love jest również coraz starsze, a właśnie dzisiaj wypadają trzecie urodziny strony.

Grafika: Zaik

Niezależny serwis internetowy U Call That Love powstał 7 września 2008 roku. Początkowo strona działała na darmowej domenie blogspot.com, aby w styczniu 2010 roku przejść na własną domenę ucallthatlove.com. W przeszłości serwis był współtworzony przez kilka osób, z czasem U Call That Love całkowicie przeszło do moich rąk. Przez trzy lata funkcjonowania projektu, UCTL ewoluowało, dbając przede wszystkim o zawartość i poziom merytoryczny każdego publikowanego artykułu. Wraz z rozwojem przedsięwzięcia, powstało kilka pokrewnych stron – fan page na Facebooku, kanał na YouTube, oficjalny profil na Twitterze, MySpace (zapomnijcie o tym miejscu), Sound Cloudzie, Mixcloudzie. U Call That Love współpracuje z wieloma artystami, dziennikarzami muzycznymi, bloggerami, stronami internetowymi, czy labelami. Oczywiście, zdaję sobie sprawę, iż zdarzały się przestoje w działalności projektu, jednak nie zawsze miałem możliwości ku temu aby spokojnie prowadzić UCTL, a problemy dnia codziennego nie raz dawały mi się we znaki. Mimo wszystko, mam prawo do satysfakcji ze wszystkiego, co do tej pory osiągnąłem w ramach funkcjonowania U Call That Love.

Wyznając prostą zasadę „rób coś dobrze, albo nie rób tego wcale”, długo oczekiwałem na odpowiedni moment do rozpoczęcia promocji i zaprezentowania U Call That Love ludziom, którzy do tej pory nie byli zaznajomieni z tym projektem. Trzecie urodziny to właściwa chwila na rozpoczęcie wielu działań, na różnych płaszczyznach, mających na celu ukazanie UCTL z różnych stron. O wszystkich nowościach, zmianach, dodatkach i wcielanych w życie pomysłach będę na bieżąco informował. Bądźcie czujni, nie przegapcie żadnych nowych rzeczy od U Call That Love i przekażcie informację o wzmożonej aktywności strony swoim znajomym. W końcu, 3-letnie dziecko to całkiem duży okaz, na który warto zwrócić baczną uwagę.