Nowa odsłona strony U Call That LoveW ostatnich dwóch tygodniach funkcjonowanie strony pozostawiało wiele do życzenia. Przez złośliwość rzeczy martwych witryna przez dłuższy czas była niedostępna dla użytkowników, co wybitnie pokrzyżowało mi plany. Jednak nie ma tego złego, co na dobre by nie wyszło. Po pokonaniu wszystkich problemów technicznych i unicestwieniu szeroko pojętego pecha U Call That Love powraca całkowicie odmienione, w kompletnie nowej szacie graficznej i z wieloma zmianami w porównaniu do poprzedniego kształtu serwisu.

W porównaniu do poprzedniego stanu, layout został kompletnie zmieniony. Zmiany w serwisie mają na celu usprawnienie działalności i są odczuwalne od razu po wejściu na witrynę. Czas wczytywania się strony został znacznie skrócony, a ponadto doszło do dużych udogodnień dotyczących przeglądania zawartości U Call That Love. Dzięki rozbudowanemu nagłówkowi w łatwy sposób można obecnie dotrzeć do poszczególnych podstron i kategorii wpisów. Slider umieszczony na stronie głównej umożliwia wyciągnięcie na wierzch wybranych artykułów z ostatniego czasu. Sidebar również zawiera wyszczególnione treści oraz odnośniki do witryn pokrewnych. Szata graficzna pozostaje skromna, aczkolwiek właśnie takie było zamierzenie przy odświeżonym kształcie UCTL. Tak z grubsza prezentuje się teraz strona dedykowana niezależnemu hip hopowi i muzyce instrumentalnej.

Nowy wygląd strony www to zasługa przyjaciela serwisu, Piotra Janiaka, bez którego swoisty tuning witryny nie byłby możliwy. W tym miejscu ogromne podziękowania za pomoc i wkład w rozwój U Call That Love.

Po reaktywacji serwisu w spokoju mogę przejść do szeregu zaplanowanych działań, a także zająć się zaległościami. Oczekujcie nieoczekiwanego.

U Call That Love?