We Love Jazz Beats - Chapter IOstatnimi czasy, coraz częściej publikuję na stronie informacje dotyczące podcastów. Wraz z upływem czasu lista zamieszczanych na U Call That Love audycji internetowych będzie sukcesywnie się powiększać. Póki co, chciałbym zaprezentować pewien projekt, który łączy w sobie elementy podcastingu oraz cyklicznych imprez w rodzaju listening parties. W tym miejscu, mam na myśli inicjatywę pochodzącą z Torunia, kryjącą się pod nazwą „We Love Jazz Beats”.

Projekty internetowe egzystujące w świecie rzeczywistym są w cenie. Chociaż w przypadku „We Love Jazz Beats” należałoby powiedzieć odwrotnie, gdyż podcast jest tak naprawdę tłem do ww. eventów odbywających się w toruńskim klubie Jass Kot. Poniżej szczegółowe informacje dotyczące tego cyklu wydarzeń.

„We Love Jazz Beats” to nowa impreza muzyczna, odbywająca się w każdy wtorek w klubie Jass Kot przy ul. Rabiańskiej 17 w Toruniu.

Duchowa strawa dla wielbicieli muzyki instrumentalnej, jazzu, jazz-hopu czy undergroundu, a także dla wszystkich poszukiwaczy klasycznych brzmień ujętych w nową, nieprzeciętną formę. „We Love Jazz Beats” to inicjatywa, mająca na celu promowanie producentów oraz twórców beatów z całego świata, często nieznanych szerszej publice w Polsce. Alternatywa dla osób znudzonych monotonią list przebojów z owiniętymi w plastik, jednorazowymi hitami.

We Love Jazz Beats at klub JasskotPrzedsmak tego, co można usłyszeć we wtorkowe wieczory stanowi pierwsza część podcastu zatytułowana „We Love Jazz Beats – Chapter I”. Na trackliście znalazły się produkcje m.in. The Audible Doctora, 9th Wondera, Boog Brown i Apollo Browna, Ostrego, czy Ta-Ku. Połączenie nagrań tych artystów stanowi apetyczną wizytówkę toruńskiego przedsięwzięcia. Dlatego też, wszyscy ci, którzy nie mogą bezpośrednio uczestniczyć w imprezach w klubie Jass Kot, w ten sposób otrzymują możliwość zapoznania się z klimatem „We Love Jazz Beats”.

„We Love Jazz Beats – Chapter I” można odsłuchać, korzystając z poniższego playera  lub odwiedzając Soundclouda.

Tracklista

 1. Fonoteka – Ledwo, Co Słychać
 2. Bonny Larmes – AofS Beat Battle#01
 3. The Audible Doctor – Stars Above
 4. Hidden Beach Recordings – All Falls Down
 5. Boog Brown & Apollo Brown – My Love feat. Poodie The Byz
 6. Ta-ku – Cross My Heart
 7. Ta-ku – Tell You
 8. Ta-ku – The Best
 9. O.S.T.R. – Synu (Instrumental)
 10. 9th Wonder – The Sun Is In The Sky (Instrumental)
 11. Eddie Brooklyn – Back In The Day
 12. Fonoteka – To Nie Był Sen