Wlepki U Call That Love #1U Call That Love powoli, aczkolwiek sukcesywnie rozwija się. Oprócz kilku pokrewnych stron i projektów wybiegających poza zwykłą działalność strony, rozpocząłem realizację pomysłów związanych z marketingiem i działalnością promocyjną w czasie rzeczywistym. Jednym z elementów układanki promocyjnej są wlepki.

Pod koniec zeszłego tygodnia odebrałem paczkę z pierwszą partią naklejek U Call That Love. Wlepki całkiem porządnie prezentują się, z czego jestem doprawdy usatysfakcjonowany (patrz: zdjęcia przedstawiające stan rzeczywisty vlepek). Rozmiar naklejek to 5 na 7 cm.

Projekt graficzny: Dariusz Płocki

Jeżeli jesteście zainteresowani otrzymaniem wlepek, to proszę o stosowny komentarz pod tym wpisem, ewentualnie o nadesłanie wiadomości na adres e-mailowy ucallthatlove[at]gmail.com. Istnieje możliwość powiadomienia mnie o chęci uzyskania naklejek za pośrednictwem fan page’a U Call That Love na Facebooku i/lub zgłoszenia się do mnie poprzez ten portal społecznościowy (odnośnik do mojego profilu: www.facebook.com/witalij).

Każda forma wsparcia UCTL liczy się dla mnie niezmiernie, dlatego będę po stokroć zadowolony z zainteresowania wlepkami!

Fotografie: Dariusz Płocki

Wlepki U Call That Love #2

Wlepki U Call That Love #3