X-lecie audycji HiphOpera #2: Hip Hop Run vol. 3Świętowanie X-lecia audycji HiphOpera trwa w najlepsze. Każde radiowe show odbywające się w poprzednim miesiącu było okazją do świętowania urodzin tej jakże zacnej audycji wraz z wieloma zapraszanymi gośćmi (Franz, DJ Shum, Przeplah, Te-Tris, Sosen, Pucek, Pitraz). Wydawać by się mogło, że wraz z nadejściem czerwca jubileusz zejdzie z pierwszego planu. Jak się okazuje – nic bardziej mylnego. Na najbliższą sobotę została zaplanowana impreza urodzinowa HiphOpery w ramach trzeciej odsłony cyklu Hip Hop Run organizowanego jak zwykle w białostockim klubie Fama.

12 czerwca 2010 roku, klub Fama, ul. Legionowa 5, Białystok
Hip Hop Run vol. 3 – X-lecie audycji HiphOpera
Start: godz. 20:00
Wystąpią: W.E.N.A. & Rasmentalism, Fabuła, Cira, Nikon, Hukos, Pogz, Lukasyno, Nanibyrap, Fenix, Jopel, KZS Crew, Sosen + inni goście
DJ’e: DJ Ponk, DJ Krug, DJ Tort
Ponadto występy bboyów: Freakish Style (FAHS) i WHSB
Prowadzenie: EsDwa & Roball
Bilety w cenie 14 złotych są dostępne w sprzedaży w kasie kina Forum przy ul. Legionowej 5, tel.: 85 742 23 70.

Poprzednie edycje Hip Hop Runpierwsza odsłona z 5 grudnia 2009 (Rob Swift, DJ Aspirins, EsDwa, BBC, KZS Crew) i druga część cyklu z 16 stycznia b.r. (Doujah Raze & Returners + Eldo/Diox/Daniel Drumz) – okazały się udanymi wydarzeniami, spotykając się z pozytywnym odzewem wśród mieszkańców Białegostoku. Początkowo trzecia część hip hopowych gigów była zaplanowana na 15 kwietnia lecz z powodu żałoby narodowej wprowadzonej po tragedii pod Smoleńskiem została przesunięta w czasie. X-lecie HiphOpery jak najbardziej jest właściwą sposobnością do kontynuowania tego cyklu. Impreza będzie oparta na występach (krótszych niż zwyczajne koncerty) specjalnie na tę okazję zaproszonych gości, głównie wywodzących się z Podlasia (wyjątek będą stanowić warszawianie W.E.N.A. & Rasmentalism). Parkiet będzie należał do białostockich bboyów z dwóch ekip Freakish Style i WHSB. Podczas after party zagrają następujący DJ’e: DJ Ponk, DJ Krug, DJ Tort . Całość poprowadzi obecna niezawodna załoga HiphOpery, czyli Szymon „EsDwa” Kubas oraz Robert „Roball” Burzyński.

Hip Hop Run vol. 3 będzie prawdopodobnie jednym z ostatnich stricte hip hopowych eventów odbywających się w Białymstoku przed zbliżającym się wielkimi krokami sezonem ogórkowym, który nie sprzyja organizacji imprez w tym mieście. Powoduje to, że tym bardziej warto wybrać się na urodziny HiphOpery nie zapominając przy tym o prezentach dla prowadzących.

UWAGA: Wszyscy posiadacze biletów kupionych na odwołany koncert z 15 kwietnia (El Da Sensei & Returners + Afront) posiadają możliwość otrzymania darmowej wejściówki na imprezę. Po więcej informacji proszę zgłaszać się do kasy kina Forum przy ul. Legionowej 5 bądź pisząc na adres e-mailowy ucallthatlove[at]gmail.com.

Sprostowanie: Awizowany na plakacie Sosen ostatecznie nie pojawi się na Hip Hop Run vol. III.