Zapisz się do newslettera U Call That LoveW dalszym ciągu usilnie pracuję nad poprawą funkcjonowania U Call That Love. Ostatnimi czasy zostało wprowadzonych kilka istotnych zmian oraz nowości na stronie. O tych pierwszych szerzej poinformuję w najbliższym czasie, choćby ze względu na długotrwałą politykę podjętą przy niektórych punktach. Natomiast do nowych rzeczy, w pełni już działających należy newsletter UCTL.

Chciałbym zapewnić wszystkich Czytelników, iż w żadnym wypadku nie chodzi mi o wysyłanie spamu; osobiście nie toleruję zaśmiecania skrzynek pocztowych, więc można być pewnym używania przeze mnie funkcji mailingu w przemyślany sposób. Newsletter został stworzony głównie do przekazywania nowości dotyczących strony, informowaniu o nadchodzących premierach albumów, wydarzeniach kulturalnych i streszczaniach treści artykułów zawartych na UCTL. Ponadto mailingi będą zawierały info o każdej mniejszej lub większej zmianie na www.ucallthatlove.com oraz projektach, w których uczestniczy U Call That Love. Newsletter nie powinien odbiegać kształtem od większości tego typu korespondencji jaką zapewne każdy codziennie otrzymuje. Listy mailingowe tworzone będą wg zasady double opt-in – każdy adres musi być potwierdzony linkiem z maila wysłanym na ten adres (wymóg prawny). Dodatkowo przy rejestracji proszę o zapoznanie się z Polityką Prywatności zamieszczoną na stronie.

Uprzejmie proszę odwiedzających stronę o zapisanie się do newslettera lub pozostawienie swojego imienia oraz adresu e-mailowego na UCTL. Odpowiednie pola formularza do wypełnienia umieszczone zostały w prawej kolumnie nad działem Kategorie. Rejestracja zajmuje dosłownie chwilę i wymaga potwierdzenia ze strony zgłaszającej (bądź zgłaszanej osoby).

UPDATE: Newsletter zostaje zawieszony na czas nieokreślony.