Zbliża się finał IDA World 2010Co prawda mamy dopiero (aż?) końcówkę października, ale końcówka roku kalendarzowego już za pasem. Ostatnie miesiące sprzyjają organizacji mniejszych i większych imprez kulturalnych. Pomimo tego, iż zacnych eventów na skalę ogólnopolską nie jest zbyt wiele, to na finały zawodów turntablistycznych IDA World z utęsknieniem wyczekują fani popisów DJ’skich. Wypada więc przedstawić to wydarzenie na łamach U Call That Love.

4 grudnia 2010 roku, Kino Kijów Centrum, Aleja Zygmunta Krasińskiego 34, Kraków
Reebok Pump IDA World Final
Wejście: od godz. 18:30
Start: godz. 19:30
Cena biletu: 39 zł w przedsprzedaży, 49 zł w dniu imprezy. Wejściówki dostępne są do nabycia w sieci Ticket Pro, sklepie Kokoszop przy ul. Floriańskiej 16 oraz w kasach Kina Kijów Centrum od dnia 20 października.

UWAGA: do każdego zakupionego biletu organizatorzy imprezy dodają płytę CD z utworami występujących na imprezie wykonawców oraz teledyskami promocyjnymi IDA.

Oprócz zawodów o miano najlepszego DJ’a na świecie swoje pokazy specjalne wykonają byli mistrzowie:

DJ Shiftee (USA) – DMC World Champion 2009
DJ Pro–Zeiko
(GER) – ITF World Champion 2005
Scratchbusters
(GER) – IDA World Champion 2009

Niewątpliwie największą atrakcją imprezy będzie after party, zaplanowane w klubie Kijów oraz w specjalnie zaadaptowanym holu kina. Wystąpi na nim światowej sławy DJ’ka Lady Waks, której towarzyszyć będzie MC Valerie M, współpracująca z takimi sławami clubbingu jak Groove Armada czy Freestylers.

Powstał również promo track zawodów IDA World 2010 wyprodukowany przez Lady Waks i Golitcin, z udziałem ww. specjalnych gości – DJ’a Shiftee, Pro – Zeiko, Scratchbusters oraz Valerie M. Do nagrania został zrealizowany videoclip, którego nie omieszkam zamieścić na stronie.