Konkurs czerwcowy U Call That LoveJeżeli wnikliwie obserwujecie działalność serwisu, to zapewne zdążyliście przywyknąć do tego, iż od czasu do czasu rozdajemy płyty naszych znajomych. Konkursy pojawiają się zarówno na stronie www, jak i fan page’u U Call That Love na Facebooku. Do tej pory rozdaliśmy naprawdę sympatyczne i wartościowe wydawnictwa artystów z różnych stron świata. Nie inaczej jest w przypadku nowej zabawy na UCTL. Konkurs czerwcowy pora zacząć.

Już niewiele czasu pozostało do wkroczenia w drugą połowę tego roku. Czas płynie niesłychanie szybko i już niejedna osoba odmierza dni dzielące ich od nadchodzących urlopów i sezonu ogórkowego. Niebawem można oczekiwać pierwszych podsumowań minionych miesięcy, których nie powinno zabraknąć też w branży muzycznej. W związku z tym postanowiłem odnieść się do tego w nowym konkursie U Call That Love.

Zadanie przygotowane na konkurs czerwcowy:

  • Wśród wszystkich tegorocznych wydawnictw muzycznych wybierz płytę, która najbardziej przypadła Ci do gustu. Uzasadnij swój wybór w kilku zdaniach. Jeżeli chcesz, to możesz podać więcej niż jedno wydawnictwo.

Proszę o przygotowanie swoich propozycji i nadesłanie ich na adres e-mailowy ucallthatlove[at]gmail.com z dopiskiem „Konkurs czerwcowy U Call That Love”. Odpowiedzi można udzielać również w komentarzach pod tym wpisem. Nie ma żadnych ograniczeń dotyczących gatunków muzycznych – wcale nie muszą to być albumu około hip hopowe.

Wśród wszystkich nadesłanych wiadomości na powyższy adres e-mailowy lub w komentarzach pod tym wpisem zostanie wybrana najciekawsza i najtrafniejsza odpowiedź dotycząca tegorocznych projektów muzycznych. Jakie nagrody przygotowaliśmy tym razem? Do wygrania jedna z trzech poniższych płyt (zwycięzca konkursu zadecyduje, które wydawnictwo trafi do niego jako nagroda):

Istnieje możliwość zamiany siódemki Beatsmith Resista na download card elektronicznej wersji longplaya „Philthy Phalangez”.

Konkurs trwa do 10 czerwca. Wyniki contestu czerwcowego zostaną ogłoszone 11 czerwca.


Zwyciężczynią konkursu czerwcowego zostaje Dominika S. (dom…@gmail.com), która nadesłała bardzo sympatyczne zgłoszenie. Jak zawsze pragnę podziękować za zainteresowanie i wszystkie pozostałe wiadomości e-mailowe. Zapraszam do uczestniczenia w kolejnych konkursach U Call That Love.