Konkurs na powitanie wiosnyWzmianki dotyczące aktualnej pogody od czasu do czasu pojawiają się na stronie. Po dłużącej się w nieskończoność zimie, w końcu możemy cieszyć się w kraju prawdziwie wiosenną aurą. Pozytywna energia udziela się większości osób i zachęca do różnych form spędzania czasu poza domem oraz jest motorem napędowym szeregu innych działań. U Call That Love pragnie dorzucić swoje trzy grosze do wiosennej atmosfery i zachęcić wszystkich do uczestniczenia w kolejnym conteście na stronie. Poniżej znajdziecie szczegóły konkursu na powitanie wiosny.

Do tej pory wszystkie zabawy organizowane przez UCTL polegały na wykorzystaniu swojej kreatywności i pomysłowości. Nie inaczej będzie tym razem, z tym, że w kwietniu nacisk zostanie położony na odniesienie się do okresu, w którym wszystko budzi się do życia.

Zadanie przygotowane na konkurs na powitanie wiosny:

  • Wybierz swoją ulubioną płytę, którą najchętniej słuchasz wiosną i wyjaśnij dlaczego. Jeżeli chcesz, to podaj więcej niż jedno wydawnictwo.

Proszę o przygotowanie swoich propozycji i nadesłanie ich na adres e-mailowy ucallthatlove[at]gmail.com z dopiskiem „Konkurs na powitanie wiosny”. Odpowiedzi można udzielać również w komentarzach pod tym wpisem. Nie ma żadnych ograniczeń dotyczących gatunków muzycznych – wcale nie muszą to być albumu około hip hopowe.

Wśród wszystkich nadesłanych wiadomości i komentarzy zostanie wybrana najciekawsza i najtrafniejsza odpowiedź łącząca płyty muzyczne i wiosnę. Do wygrania jedna z trzech poniższych płyt (zwycięzca konkursu zadecyduje, które wydawnictwo trafi do niego jako nagroda):

Konkurs na powitanie wiosny trwa do 22 kwietnia. Wyniki contestu lutowego zostaną ogłoszone 23 kwietnia.


Zwycięzcą konkursu na powitanie wiosny zostaje Maciej B. (gr…@gmail.com), który nadesłał trafne i dobrze rozszerzone zgłoszenie. Pragnę podziękować za zainteresowanie i wszystkie pozostałe wiadomości e-mailowe. Zapraszam do uczestniczenia w kolejnych konkursach U Call That Love.