Has-Lo - Illegally Yours EPSerwisy internetowe i portale odgrywają znaczącą rolę w dzisiejszym e-marketingu prowadzonym przez artystów i labele. Zaistnienie w sieci internetowej i dotarcie do jak największej liczby odbiorców to jeden z priorytetów, którymi kierują się osoby odpowiedzialne za promocję poszczególnych postaci i wydawnictw płytowych. Strony internetowe o ugruntowanej pozycji na rynku i renomie, stanowią również wiarygodnych partnerów przy wydawaniu różnego rodzaju projektów (najczęściej darmowych). Wielu właścicieli poczytnych serwisów chętnie przystaje na taką formę współpracy, dzięki czemu co pewien czas są wydawane materiały sygnowane przez witryny internetowe oraz wytwórnie płytowe (ewentualnie samodzielnych artystów). Blisko dwa tygodnie temu ukazał się wspólny projekt portugalskiej strony Illegal Promo oraz postaci związanej z Mello Music Group, Has-Lo. W wyniku kooperacji trafiło do słuchaczy darmowe EP, „Illegally Yours EP”.

Debiutancki album artysty z Filadelfii, „In Case I Don’t Make It” z pierwszej połowy b.r. przyciągnął uwagę słuchaczy i dziennikarzy muzycznych. Has-Lo otrzymał pochwały i spotkał się z pozytywnymi reakcjami ludzi głównie za styl i charakter płyty, nawiązującej do klasycznego brzmienia hip hopu. Przedstawiciel nowej generacji na scenie hip hopowej dotarł ze swoją produkcją do różnych zakątków globu. Na Starym Kontynencie przypadł do gustu sympatykom undergroundu, a szczególnie dobrze nastawieni do niego są Portugalczycy. Dowodem na to jest wspólny projekt z Illegal Promo. Portugalska strona zaproponowała wydanie zbioru niepublikowanych dotąd nagrań Has-Lo. „Illegally Yours” zawiera 5 tracków prezentujących członka Mello Music Group z jak najlepszej strony. W porównaniu z „In Case I Don’t Make It”, produkcja materiału zajęli się następujący beatmakerzy – DJ Soulclap, Odin Smith i Danny Diggs, a gospodarz EP-ki dorzucił jeden instrumental. Filadelfijczyk w pełni odpowiada za warstwę tekstową. Podobnie jak w przypadku ww. longplaya nagrania zawierają precyzyjne i dobrze podane opowieści, a łagodne flow Has-Lo w przyjemny sposób komponuje się z podkładami muzycznymi.

„Illegally Yours” trafiło do darmowego odsłuchu na Soundclouda. Ponadto możecie pobrać darmowy projekt korzystając z poniższego odnośnika.

Has-Lo – Illegally Yours EP by Quaresma

DOWNLOAD Has-Lo – „Illegally Yours EP”

Tracklista

  1. How Do You Feel (prod. DJ Soulclap)
  2. Dedication (Short Version) (prod. Odin Smith)
  3. Perfume Trail (prod. Danny Diggs)
  4. Loved By Asians (prod. Has-Lo)
  5. Live To Write feat. Mic King (prod. Odin Smith)