Konkurs styczniowy U Call That LoveWraz z początkiem nowego roku postanowiłem wprowadzić jedną nowość na stronie z myślą o sympatykach serwisu. W drugiej połowie każdego miesiąca (w miarę możliwości) będzie pojawiał się na U Call That Love jeden konkurs z różnymi nagrodami do wygrania. Zadania konkursowe będą różnej skali trudności, a wszystkie rzeczy możliwe do zdobycia poprzez szranki i konkury na witrynie powinny zadowolić każdego. Przed Wami pierwsza odsłona tegorocznego konkursu.

Konkurs styczniowy wymaga od uczestników umiejętności dobrego szacowania i sprawnego kombinowania. Poniżej znajdziecie szczegółowe informacje dotyczące pierwszej odsłony konkursowej na stronie w tym roku.

Zadanie przygotowane na konkurs styczniowy:

  • Poniższa fotografia przedstawia pudełko wypełnione wszywkami żakardowymi U Call That Love. Podaj liczbę wszywek znajdujących się w tym pudełku (tolerancja błędu wynosi ± 20 sztuk). W szacowaniu liczby tych etykiet pomogą dodatkowe dane znajdujące się pod zdjęciem.

Wszywki materialowe UCTL #1Wymiary pudełka:

  • długość: 21,3 cm
  • szerokość: 17,2 cm
  • wysokość: 5,1 cm

Wymiary wszywki żakardowej:

  • długość: 30 mm
  • szerokość: 24 mm

Do wygrania jedna z trzech płyt CD (zwycięzca konkursu zadecyduje, które wydawnictwo trafi do niego jako nagroda):

Odpowiedzi proszę nadsyłać na adres e-mailowy ucallthatlove[at]gmail.com z dopiskiem „Konkurs styczniowy UCTL”.

Konkurs trwa do 3 lutego. Wyniki contestu zostaną ogłoszone 4 lutego.

Wszywki materiałowe posłużą przy następnych projektach U Call That Love. Jakie będą to przedsięwzięcia? O tym już niebawem poinformuję na łamach serwisu.


Przyznam szczerze, że zadanie konkursowe nie należało do najłatwiejszych i wśród wszystkich zgłoszeń, tylko jedno spełniało wszystkie wymogi. W pudełku znajdowało się 718 wszywek materiałowych, a w granicach błędu (± 20 wszywek) zmieścił się Adam Kołodziejczyk. Dziękuję za uczestniczenie w konkursie wszystkim pozostałym osobom.

W tym miesiącu czeka na Was kolejny konkurs na stronie www i być może odrębny contest na fan page’u U Call That Love na Facebooku.